Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Budapesten 17.45-re szeretnék...

Budapesten 17.45-re szeretnék a Nyugatitól a Népligetbe jutni a 3-mas metróval. A Nyugati p. u-ra 16.57-re ér be a vonatom. Szerintetek oda tudok érni 17.45-re a Népligetbe metróval?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem vagyok jártas Pesten, bocsi a hülye kérdésért, de fontos ezt most tudom.
2011. máj. 6. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Legalább 4×, ha nem 5×.

Ha pontosan érkezik be a vonatod, akkor kb. 17:20 fele már a Népligetnél leszel, max 17.25 !

2011. máj. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha 16:57-re érsz be, akkor a ceglédi zónázóval jössz. Arról érdemesebb leszállni Kőbánya-Kispesten 16:42-kor. Onnan csak 4 megálló a Népliget, kb. 10 perc, és már ott is vagy 5-re. Nem tudom, pontosan honnan jössz, ha konkrétan Ceglédről, vagy esetleg Monorról, akkor akár későbbi vonattal is jöhetsz, mert van, és oda is érsz 17:45-re.
2011. máj. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, Ceglédről megyek. Akkor leszállok Kőbánya-Kispestnél :)
2011. máj. 6. 20:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha Ceglédről jössz, akkor ne ilyen zónásós szarokkal gyere, ami mindehol megáll, hanem sebessel 16:36-kor indul Ceglédről és 17:17re van Kőbányán, onnan pedig kb. 10 perc, csak kövesd az embereket, lépcsőn fel a metró felé:D
2011. máj. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Így van, ezért is kérdeztem, pontosan honnan jössz, mert ha Ceglédről, és nem valami köztes megállóból, akkor van egy sebesvonat is, amit az előző írt, és még azzal is simán beérsz, ha leszállsz Kőbánya-Kispesten :)
2011. máj. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
"...kövesd az embereket" :D Köszönöm, aranyosak vagytok, kimerítő, lelkiismeretes válaszok. Úgy szoktam, követem az embereket, a tömeget, akkor annyira nem lehetek nagy bajban... :D
2011. máj. 6. 21:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!