Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hogyan tudok utazni az ic-vel?

Hogyan tudok utazni az ic-vel?

Figyelt kérdés
ugyanis nem a szokákos vonattal mennék hanem IC-vel. Szombathelyről a 9 órakor induló Ic-vel ami 11:38-kor van Kelenföldön. mert ami 9:05-kor indul vonat az csak 13 óra körül van kelenföldön ami késő. azért nem tudok reggel a szokásossal menni mivel még előtte fogászatra kell mennem viszont pont aznap kell utaznom is. és kelenföldrő lhogyan tudok még Érdre menni? Érd alsó vagy Érd felsőre? jobb lenne az Alsó de ha Felsőre menne az sem lenne gond. úgy értem hogy tudtok írni egy vonatot ami jó? Tehát sZhelyről szeretnék menni Érd alsó vagy felsőre. de 9 óra előtt semmiképp sem tudok és legkésőbb jó lenne ha fél 1-1 óra körül odaérnék. nagyon fontos lenne. neekm sajnos nem adja ki a máv a menetrendet és viszont fontos lenne hogy tudjam. köszönöm előre is a segítségeteket.esetleg ha tudtok segíteni akkor írjatok a zsolesz1029@freemail.hu email címemre. ott jobban eltudom olvasni és visszaírni. köszönöm
2011. ápr. 30. 13:13
 1/7 A kérdező kommentje:
vagyis úgy értem hogy kell venni helyjegyet vagy nem kötelező?
2011. ápr. 30. 15:10
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia. Ha nem késik az IC akkor beérsz 11:43-ig Kelenföldre mert akkor van személyvonat Martonvásárra ami Érd Alsó felé megy. Ha lekésed 1 óra múlva jön a következő. Érd Felsőre pedig 11:53-kor vagy 12:08-kor tudsz eljutni. Felső felé 19 perc a menetidő és Alsó felé 21 perc.
2011. ápr. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

igen tudom és jó lenne ha nem késne

de engem az érdekelne hogy kell venni helyjegyet az Ic-n vagy nem kötelező. vagy ha "normál" jegyet veszek az is jó?

de akkor ha nem helyjegyet veszek akkor bárhova ülhetek én vagy nem? és honnan tudom hogy hova ülhetek? és akkor az többe kerül? és mennyibe kerül? 90%-os kártyám van

2011. máj. 1. 11:55
 4/7 anonim válasza:

Öcsém!


Már ne haragudj, de tök hülye vagy.

Hallottál már olyanról, hogy telefon, tudakozó, internet és egyebek, ahol hivatalos menetrendi tájékoztatót kapsz ilyen ügyekben?

Meg a fenét sem érdekli a nyomorod, különben is, elfelejtetted leírni, a reggeli keléstől hogyan jutsz el a "szokásos vonat"-ig.

Le ne írd!!!!!

nem érdekel

2011. máj. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hogy hogyan jutok el az szerintem nem lényeges csak az hogy előtte még fogászatra kell mennem éppen ezért nem tudok az előbbi vonattal menni. egyébként meg nem kéne bunkónak lenned. én csak kérdeztem van aki normálisan segített. egyébként igen írtam a mávnak és kaptam tőlük is választ de ez szerintem nem azt jelenti hogy ne kérdezhetném meg? egyébként nem lehet mindenki OLYAN OKOS mint te aki mindent tud. és nem azért mondtam hogy megharagudj.
2011. máj. 2. 08:16
 6/7 anonim ***** válasza:
IC-re kell helyjegy.
2011. máj. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem kiadta az elvira a vonatokat. Nem tudom melyik nap mennél, én nem találtam ilyen IC-t, amit itt írsz.

Egyébként az elvira megmondja, hogy mennyibe fog kerülni a jegy, ki tudod választani azt is, hogy 90%-os mérséklésű jegy. És amikor veszed a jegyed, a pénztáros biztos fogja tudni, hogy adjon-e neked helyjegyet, v. ne :)

Amúgy IC-re mindig kell IC pótjegy. Mindegyikre.

2011. máj. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!