Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » 15 fokos Balatonban lehet...

15 fokos Balatonban lehet fürdeni?

Figyelt kérdés
Nem fog leállni a szívem?
2011. ápr. 28. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
fokozatosan lassan menj bele, és ussz, de azt is rövid ideig, mert hipotermiába eshetsz nagyon könnyen
2011. ápr. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

:)


Kérdezd meg a Schirilla Gyurit. :)


Bár sztem nem fogod jól érezni bent Magad. :)

2011. ápr. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Lehet. nem fog. Régen - Balaton közelében lakom - Május 1.-én mindig megfürödtünk.
2011. ápr. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Lehet, hogy nemtörődömségnek látszik, de magas vérnyomásom ellenére szoktam fürdeni (pontosabban: úszni) a Balcsiban ilyenkor. Balatonparton lakom.
2011. ápr. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz tőle bajod, én már estem novemberben bele a Dunába, megúsztam, szó szerint. :)
2011. ápr. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat

Én budapesti vagyok

Előző szombaton voltam lent Siófokon és a kukimig belementem a vízbe,illetve az már nem ért bele és nagyon-nagyon sajnáltam,hogy nem volt nálam fürdőnadrág

A barátomnak lezsibbadtak a lábai a hideg víz miatt de én nagyon jól éreztem magamat benne

De volt már nekem,hogy október végén fürödtem a Velencei-tóba mikor már csak horgászok voltak a parton

2011. ápr. 28. 22:34
 7/8 anonim ***** válasza:

Most jöttem haza Horvátországból.

Ott is hasonlóan hideg még a tenger, de így is sokan fürödtek már benne.

2011. ápr. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ezaaaaz :)

Nyaraat akarok már,utálom az iskolát

2011. ápr. 28. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!