Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Milyen programokat lehetne...

Milyen programokat lehetne csinálni nyíregyházán egy nyaraláson?

Figyelt kérdés
Nagyon el szeretnék menni nyíregyházára főleg az állatkert miat de még meg kellene győzni a családom hogy miért oda menjünk...:(Esetleg stran aqua park vagy bármi ami lehet arra csinálni:D
2009. márc. 6. 21:19
 1/4 anonim válasza:
100%

Na akkor nyíregyházi lakosként sorolom, mik is vannak itt és a környéken.:

Az állatkert valóban szuper, egy egész napot is el lehet ott tölteni szinte, olyan hatalmas. Van egy szuper élményfürdő Sóstón, ott nyáron élőzenés helyek is. Szép a tó, lehet csónakázni és a tófürdőn fürdeni, illetve van még egy strand is. A városban két pláza, szép sétáló...Igazából olyan nagyon sok érdekesség más nincs, viszont nyáron mindig van rengeteg utcai program a belvárosban. Buliznak állandóan.:) Közel van Tokaj, ahol fincsi borok vannak, lehet ott túrázni fel a hegyre, valamint élvezni a Tisza partját. Sárospatak sincs messze autóval, ott van egy szép vár. Igazából Nyíregyháza egy szép fejlett város, de nem tudom, hogy nyaralásra alkalmas-e, ezt itt élőként nem tudom megítélni.

2009. márc. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:)Kicsit utána néztem és nekem nagyon tetszik csak maradjunk annyiban hogy nem ugyan az a családomnak a szórakozás mint nekem:D
2009. márc. 6. 22:03
 3/4 anonim válasza:
100%
Esetleg tudok segíteni, hogy mik vannak a közelben még, ami a családodnak is tetszene. Ők mit szeretnek egy nyaralás alkalmával látni vagy csinálni? És Te?:)
2009. márc. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Mi tavaly nyaraltunk ott, négy napot voltunk, de nem unatkoztunk. Egy teljes nap volt az Állatkert, és a Skanzen. Az Állatkert ingyenes volt, mert a Dzsungel Hotelben szálltunk meg, és igy nem kértek + belépőt. Elmentünk szerdán -mert csak szerdánként van- a piacra -az ott hatalmas - és tettünk egy kirándulást Sárospatakon. Dél körül indultunk Nyházáról, és este értünk vissza a szállásra. Strandra nem is mentünk, mert azt nem szeretjük. Minden este benéztünk a városba, a Plázában van egy netező, ott már törzsvendégek voltunk :-) Persze, nem egész este, csak pár perc erejéig. Összességébe véve jó volt. Egy délután pedig a környező településeket néztük meg.

2009. márc. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!