Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Nem szeretnék osztálykirándulá...

Nem szeretnék osztálykirándulásra menni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azt mégsem mondhatom, hogy nincs kedvem. Pedig egyáltalán nincs. Biztos megint páran teljesen leisszák magukat. (már megvették a söröket!) Általában min. 5-6 órát szoktam aludni éjjel. Mivel 2 napos lesz, valószínűleg hajnalig üvöltöznek. Másnap meg mindenki haldoklik. (vagy másnapos, vagy fáradt vagy mindkettő). És menzai kaja lesz, amitől iszonyodom. Nem tudom miért, de már a szagától is forog a gyomrom. És elég hülyén néz ki, hogy 2 napig nem eszek (legalábbis nem a többiekkel). Mit csináljak?
2011. ápr. 18. 16:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Anno én is ezt a cipőt tapostam és simán azt mondtam, hogy nem szeretnék menni, mert ennél van jobb ötletem is. Az őszinteségtől először lemerevedett az osztályfőnök, majd felháborodott, hogy milyen a hozzáállásom. Megkérdeztem, hogy jobb lenne, ha hazudnék valamilyen programot, ami miatt nem tudok elmenni. Erre nem volt válasza, viszont nem is feszegette a dolgot tovább.

Tehát legyél nyugodtan őszinte, jobb, mint később belebukni egy hazugságba.

Végső esetben "lehetsz rosszul" előző éjszaka, reggel meg beülhetsz a mosdóba hasmenéssel 1-2 órára. Ez is megoldás, bár egyenesnek mindig egyszerűbb lenni.

2011. ápr. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Megértelek:) Mond meg,hogy nem mész és ha okot várnak,akkor nyugodtan mond el ezeket,amiket említettél.Felnőtt ember,csak megérti.Vagy csak egyszerűen ennyit,hogy nincs kedved vagy nem engedheted meg magadnak stb...

igazából senkinek nincs ehhez semmi köze,a te dolgod ha kihagyod,és nem kötelező menni:) innentől kezdve egyéni:p

2011. ápr. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Átérzem a helyzetedet. Sajnos, könnyű azt mondani, hogy "legyél őszinte", de annak elég érdekes következményei lehetnek. Például rád ragad az, hogy kihúzod magad a közösségi programokból, és ez rosszul veszi ki magát (persze ez akkor igaz, ha rosszabb a kapcsolatod az osztálytársaiddal). Ha van néhány haver az osztályban, akikkel jól megvagy, akkor szerintem mégis menj el. Csak nem issza le magát mindenki. :S

De ítéld meg te a helyzetet, ha olyan a tanár és az osztálytársaid is, akkor mondd, hogy nincs kedved menni.

Kaja: Reggeli-ebéd-vacsora is menzáról lesz, vagy csak az egyik? Ha utóbbi, akkor arra az egy étkezésre vihetsz néhány plusz szendvicset vagy valami konzervszerűt.

Két nap nem a világ, de ha tényleg nincs egy normális ember az osztályodban, akkor valóban nincs értelme végigszenvedni.

2011. ápr. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Első nap ebéd + vacsora lesz, második nap reggeli + ebéd. Az osztályfőnök elég érdekes figura. Tud jófej lenni, de ritkán. Ha valaki segítséget kér tőle, azonnal intézkedik stb. (pl. a múltkor valakinek gipszben volt a lába, az összes órát egy terembe rakatta). De ha valaki nem úgy csinál valamit, ahogy ő gondolja, szó szerint megvadul. Kiabál, csapkod stb. Jó, velem még úgyahogy visszafogja magát, mert ismeri a szüleimet. De múltkor volt egy verseny, és jöttek mindenhonnan. Szombaton volt a verseny, utána még ott lehetett maradni szendvicsezni, beszélgetni. Mondtuk, hogy ha nem kellünk, inkább hazamennénk, van otthon ebédünk meg nem ismerünk itt senkit, akivel beszélgethetnénk. Erre elkezd üvöltözni, hogy "ki a f@szt érdekel?" Két perc múlva filmszakadás, és mosolyogva jön, hogy szép volt, gratulálok jó hétvégét.


Az ivásról meg annyit, hogy ő ajánlotta a söröket...

2011. ápr. 18. 18:38
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Úristen. :S Hát, nem csodálom, hogy meg akarod úszni. Anyukádék is azt szeretnék, hogy menj? Mert akkor legalább velük megbeszélhetnéd, hogy nincs kedved azzal a társasággal lenni, talán megértenék. És megengednék, hogy otthon maradj a fent említett "hasmenéssel". Meg szülői igazolás is van a világon. :)
2011. ápr. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A szülőkkel egy baj van: szintén tanárok :( Szóval a szülői igazolás csak vészhelyzetre van...
2011. ápr. 18. 19:09
 7/9 anonim ***** válasza:

És nem tudod megbeszélni velük, hogy falazzanak most az egyszer?

És mi van az osztálytársaiddal? Nincs olyan barát, akivel ellennétek a kirándulás alatt, hogy ne a piásokkal kelljen lógni?

Más ötletem nemigen van. :(

2011. ápr. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyre se mentem el. Mondd meg, hogy nem mész és kész. Ha kell igazolás, viszel. Vannak páran így, de nagyon kevesen. Az viszont biztos, hogy utána ennek minden következményét is viselni kell, ahogyan viszonyulnak hozzád a diákok, tanárok. Én mégsem bántam meg, semmiképp nem mehettem.
2011. ápr. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
79%

Nem szeretnék osztálykirándulásra menni. Mit tegyek?


1. Mond beteg vagy, s kérj orvostól igazolást és hivatkozz arra, hogy azért kérsz igazolást, mert nem bírod a sok részeget az osztályodban.

2. Írj névtelenül levelet az igazgatódnak, hogy mennyire szánalmas, hogy még a Ti sulitokban sincsenek tekintettel azokra a diákokra, akik mondjuk nem isznak és nem bírják a részegeket.

3. Az igazgató válasza ha negatív tedd ki egy nyilvános oldalra és itt is oszd meg és mi majd sokszorosítjuk.

2011. ápr. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!