Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Voltatok már a Budavári...

Voltatok már a Budavári labirintusban?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok, vélemények érdekelnek. Megéri a jegyár azt, amit látunk? Voltatok már olajlámpással a kezetekben?
2011. ápr. 13. 15:19
 1/5 anonim válasza:
Nagyon jó, megéri. Főleg egy kis romantikus kikapcsolódásnak. Első randinak is kiváló. Lámpással voltunk, tényleg nagyon hangulatos. Amire fel kell készülni, hogy kicsit hűvös van odalent, ill. vannak tócsák, amiktől kicsit koszos lehet a nadrág, cipő. Papucsban nem érdemes menni. Röviden ennyi:)
2011. ápr. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én is voltam egyszer, de már rég, kb 8 10 éve.

Jó hely, meg izgalmas így elsőre, de igazából nincs ott semmi:)

2011. ápr. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Azt szeretném még kérdezni, hogy lámpással is látjuk e a lent található "kincseket"? Tudod, hogy hova nézz?
2011. ápr. 13. 19:01
 4/5 anonim válasza:
Persze, nem vészes, lehet látni. De igazából tényleg nincs semmi különös. Csak egy kis kiállítás. Inkább az izgi, hogy össze-vissza mászkálsz egy labirintusban a félhomályban...
2011. ápr. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

8-10 éve technopartikat rendeztek a labirintusban illetve a barlangrendszerben, az utóbbi nem tudom, látogatható-e manapság.

Szilveszteri bulin is voltam ott, 5-6 különböző zenei helyszin volt. Hangulatos volt, a budapesti partikultúrának egy emlékezetes időszaka...

2011. ápr. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!