Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » (Részleges) gerincferdülés...

(Részleges) gerincferdülés esetén kaphatok 90%-os utazási kedvezményt?

Figyelt kérdés
Több ismerősömnek is van, különféle problémákkal: porcleválás, asthma, stb. Gerincferdülésért jár ilyen engedmény?
2011. ápr. 6. 19:52
 1/10 anonim válasza:
57%
ha tanuló vagy és buszozol akkor alapból 90%os kedvezményed van, egyébként nem hiszem, max ha tolókocsis vagy
2011. ápr. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%

persze, én meg beütöttem a kisujjamat az asztal lapjába és bibis lett, én meg 100%-os menetjegykedvezményt kapok.

ugyan már, ne röhögtess. Ez itt Magyarország 2011.

2011. ápr. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Gerincferdülésre szerintem nem jár. Fogyatékosoknak vagy tartósan betegeknek (komolyabb betegségek) szoktak adni.
2011. ápr. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az ország eléggé nagy részének van valamilyen szintű gerincferdülése...
2011. ápr. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Gerincferdülésért nem jár.
2011. ápr. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
nekem gerincferdülésem van és van 90%-om ... :)
2011. ápr. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
dee nekem elég komoly a ferdülés ... :) (előző voltam)
2011. ápr. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bocs h megkérdezem, h akkor most Te púpos vagy? Akkor elhiszem h jár a 90%-s kedvezmény.
2011. ápr. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem vagyok púpos. csak nincsen sok pénzem, ezért gondoltam rá, hogy hátha adnának ilyet.
2011. ápr. 7. 20:26
 10/10 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Igen, jár, mert tartós betegség. DE:

Komoly gerincferdülésért, ami már kezelésre (gyógytorna, fűző/korzett) szorul, valóban jár 90%-os kedvezmény, nekem is volt, mielőtt megműtöttek. Ha kezelik a gerincferdülésed, akkor orvoshoz is jársz, neki lehet szólni, hogy szeretnél ilyet, és akkor majd megbeszélitek a papírmunka részét, egyébként az Államkincstárnál kell kiváltani majd.

Ha nincs kezelve a gerincferdülés, csak van (mert minimális gerincferdülése, amivel együtt lehet élni egészségesen-vidáman, sok embernek van), arra nem fogsz kapni.


És egy rohadt 90%-osért ne diagnosztizáltass gerincferdülést, mert nem éri meg.

2011. ápr. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!