Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mennyi a belépődíj a Halászbás...

Mennyi a belépődíj a Halászbástya kilátóján?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 1. 18:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Én még a nyáron voltam ott, ha jól emlékszem, ingyenes.
2011. ápr. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de fent a kilátón asszem régebben kellett valamennyit fizetni.
2011. ápr. 1. 18:25
 3/9 anonim ***** válasza:
Néhány évig kellett, de már ingyenes.
2011. ápr. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Most voltam ott pénteken, de mi sem mentünk fel. Nagyon drága, ha jól emlékszem 1900 Ft.

Semmi értelme sincs felmenni.

2011. ápr. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
1900??Kevesebbre emlékeztem. ennyiért biztos nem mennék fel..
2011. ápr. 3. 10:43
 6/9 anonim ***** válasza:
Van belépő. de teljesen felesleges ha kicsit arrébb sétálsz akkor lenézhetsz ingyen.
2011. ápr. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Jó pár éve fizetős.Most nem tudom pontosan mennyi.Tavaly előtt fel akartunk menni, megláttuk, hogy fizetős.mondtam az őrnek, hogy magyar vagyok nem turista.Erre azt a tanácsot adta, hogy menjünk vissza este, mert akkor már nem kell fizetni.
2011. ápr. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem emlékszem, pedig voltunk... talán ha 2000 valamennyiért veszel jegyet a mátyás templomba, oda is felengednek, de nem vagyok benne biztos. Úgy egyébként nem érdemes, ugyanazt látod onnan is, mint a nemzet geléria elől, ingyen.
2011. ápr. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nem értem miért nem lehet normális választ adni egy egyszerű kérdésre...

3 éve voltam, nem mentünk fel, mert 400 Ft/fő-be került. Annyira nem sok, de amikor láttam, hogy két külföldi lány fellépett két lépcsőfokot, hogy ott fotózkodjanak, a pasi rájuk szólt, hogy jöjjenek le, pedig nem akartak felmenni. Undorítónak találtam, hogy így fogadják a turistákat.

2011. ápr. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!