Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hol lehet kellemesebben...

Hol lehet kellemesebben eltölteni egy napot?

Figyelt kérdés

A párommal 1 napos kiruccanást tervezünk jövő7végére. Tervben van Pest megye, és Eger is. Ajánlanátok olyan teleülést, ami hangulatos és 1 napot ellehet ott tölteni kellem sétával, és látnivalóval? Köszönöm szépen!

( Eredetileg Szentendrét szerettük volna, de oda nem megy ki vonat, és nálunk kritérium, hogy csak vonattal való utazás jöhet szóba)


2011. márc. 24. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Írod a kérdésedben Egert.

Az nagyon jó ötlet egynapos kirándulásra, ha még nem unjátok.

De vonattal Dunakanyar ( Szentendre helyett) lehet pl Esztergom

2011. márc. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

igen, Esztergom is már jó párszor volt szóban:) Te egy médium vagy :) Még egyik helyen sem voltam (csak nagyon kicsi koromban, ami nem ma volt) így (ahogy írtad is) 2 google-t megnyitottam, egyikbe beírtam h eger-> képkereső, másikba Esztergom-> képkereső, de így, hogy nem igazán ismerem ezt a 2 várost, nem nagyon tudok dönteni sajnos!

De nagyon szépen köszönöm a válaszodat!

2011. márc. 24. 20:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Én Esztergomot ajánlom inkább akkor. Bár Eger is szép, de most talán a vár is felújítás alatt van. Inkább később menjetek, mikor nincs felállványozva...

Meg ha pestiek vagytok, akkor Esztergom közelebb van, több időtök lesz.

2011. márc. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Békéscsabáról megyünk:) a táv mind1:) csak érje meg 1 napra elmenni:) (tehát ilyen, hogy Pécs, kilőve :/ )
2011. márc. 25. 14:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!