Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Melyik Vas megyei községet...

Melyik Vas megyei községet ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés
Tudnátok nekem olyan kis falucskát, vagy kis városkát ajánlani ahol családi házat lehet venni venni elfogadható áron, és elég jó a tömegközlekedés Szombathely és a falu/város között (pl. félóránként menne busz)?
2011. márc. 20. 10:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én Celldömölkön lakom. Ide is költözhetsz, a Ság hegy lábánál láttam nem olyan régen egy eladó családi házat ( 7 millió ). Tudom ajánlani Nagysimonyit, Vasszécsenyt, Sét, Gencsapátit ( ez nagyon szép! ), Sárvárt.
2011. márc. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Talán Górt.Gyönyörű kis falu. Az erdő közepén, fürdőhöz közel. Esténként a macik lesnek be az ablakodon. Igazi meseország. A csend a nyugalom és a nagyon kedves segítő emberek.Most nem tudom h van-e eladó házikó, de hidd el egy igazi varázsdoboz.
2011. márc. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
sárvár
2011. márc. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
vép
2011. márc. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!