Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mi a véleményetek Hajdúszobosz...

Mi a véleményetek Hajdúszoboszlóról?

Figyelt kérdés

Aki járt már ott az legyenszíve meséljen nekem róla.

Milyen programok vannak...hova lehet elmenni valami kikapcsolódni akár kettesben...

akár olyan programot is mondjatok ahol állatkák is vannak.

Kérlek titeket,hogy aki volt már az mit nézett meg és miket ajánl.

Előre is köszönöm.


2011. márc. 17. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én 2 éve voltam ott nyaralni :) Mi az idő nagy részében a strandon voltunk, érdemes több napot rászánni :)

Eszméletlen jók a csúszdák(persze ha szereted)


Programok: hááát mi voltunk vízibiciklizni, de biztos vannak szabadtéri programok

esetleg üljetek be egy étterembe :D


állatkák: mi átmentünk a debreceni állatkertbe, és sokan ajánlották nekem, hogy menjek el lovagolni, Debrecen híres lovasváros állítólag......


remélem tudtam segíteni, bocsi hogy ilyen értelmetlenül fogalmaztam :D

2011. márc. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
tavaly(2010) nyáron voltam a szüleimmel,és nagyon tetszett!:D igaz,a strandon votlunk,hajdúszoboszlót nem jártuk úgy be,de ha nyáron készülsz arra,hogy odamenj,a strandot mindenképpet látogasd meg,főleg az aquaparkos részt :D ha jól tudom,az a csúszdás.
2011. márc. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Én sokat vagyok Hajdúszoboszlón, mivel tesóm Debrecenbe jár az egyetemre és rokonaink vannak mind 2 városban


Jó Szoboszló, bár program amikor én ott voltam nem igazán volt, de a fürdőbe érdemes elmenni és jó sok időt eltölteni ott

2011. márc. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én voltam mindegyik részében és az aquaparkos rész fantasztikus, de sajnos rossz idő volt akkor így csak a benti csúszdákat lehetett használni (ha jól emlékszem 2db nagyobb volt és voltak ilyen kisebbek)
2011. márc. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hello én 2 éve voltam de most is megyünk 2-3 hét múlva,hát ahova érdemes elmenni az a strand és a Aquapark.De este is érdemes kimenni mert Hajdúszoboszlón van éjszakai élet. És nagyon jó éttermek vannak,és van golf,és bowling pálya.Leggaláb is amikor ott voltunk akkor még volt.
2011. jún. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!