Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Velencei-tó környékén lévő...

Velencei-tó környékén lévő szállások?

Figyelt kérdés

Két barátnőmmel arra gondoltunk,hogy a nyári szünetben lemegyünk majd pár napra a Velencei-tóhoz,persze jönne velünk egy felnőtt is. Azt szeretném megkérdezni,hogy tudnátok-e valami olcsóbb szállás helységet? Persze,mi is keresünk az interneten,de úgy gondoltam hátha tudtok olyan helyet,ami olcsó és nincs weboldala... Találtam egy Ifi szálló nevű helyet,de viszont nem láttam sehol leírva,hogy csak és kizárólag iskolás csoportok mehetnek. Szóval hogy is van ez,mi is mehetnénk oda kb. 1 hétre?

Válaszokat (ha lesznek) előre köszönöm!

L/15

Ha az utóbbi válaszra a kérdés igen,akkor ha tudna valaki mesélni az ilyen ifjúsági szállodákról,nagyon jó lenne! :)


2011. márc. 11. 14:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Felhívjátok szépen az oldalon feltüntetett telefonszámot és érdeklődtök, vagy ímélen keresztül...

És Balaton nem lenne jó? :D

2011. ápr. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!