Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szerintetek jó kiránduló hely...

Szerintetek jó kiránduló hely szeged?

Figyelt kérdés

Valaki tudna segíteni , aki volt már szegeden , vagy esetleg ott lakik ?

11.-es osztály vagyunk (kb 20 fiú) és felmerült h menjünk szegedre kirándulni ...

A kirándulás alatt azt értem , hogy nap közben legyenek mindenféle programok , látnivalók , de este meg tudjunk bulizni :D

Szóval valaki tudna mondani valamilyen jó diákszállót , ami nem túl drága , de jó környéken van .

Meg ha tudtok akkor valami látnivalót is mondhatnátok :)

Előre is köszi .


2011. febr. 23. 17:32
 1/5 anonim válasza:
A vadasparkot mindenképp érdemes megnézni, akkor a Dóm tér is nagyon szép, mellette a Somogyi Könyvtár, a Kárász utca, a Széchényi tér, A Dugonics tér... szegediként nehéz turistalátványosságokat sorolni, így inkább azt sorolom amit szeretek :D Bulizni nem tudom milyen helyen gondoltatok, de ha elfogadtok egy aprócska jó tanácsot, ne a Sing Sing-et válasszátok, ez csak vélemény. Szállásról nem sokat tudok mondani sajnos, de nyilván lesz még utánam válaszoló (talán még előttem is) :)
2011. febr. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
2011. febr. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

tavaly ottvoltunk, életem legjobb osztálykirándulása volt!

Szép, tiszta, Ott a Tisza part esténként ott iszogattunk "málnaszörpöt" felejthetetlen!

2011. febr. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha szerettek sétálni, mindenképpen menjetek végig a belvárosi hídon, szerintem nagy élmény, és a kilátás is jó róla. De inkább este felé, mert akkor kevesebb az autós. A Dómot nappal is érdemes megnézni, de sztem este a legszebb, amikor ki van világítva.

Érdemes úgy szervezni a kirándulást, hogy egybeessen vmi városi rendezvénnyel (elég sok van, pl. Tavaszi Fesztivál, Szegedi Napok...stb.), mer ezek is tök jók szoktak lenni

2011. febr. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy éretségi szünetbe tudunk csak menni és az nem tudom hogy egybe-e egy esik valamilyen rendezvénnyel .

Egyébként köszönöm a válaszokat , hasznos volt mind :)

2011. febr. 24. 14:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!