Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ajánlanátok 2-3 éjszakás vagy...

Ajánlanátok 2-3 éjszakás vagy 1 hetes 2 fős jó panziót?

Figyelt kérdés
Igazából olyan helyre gondoltam ahol kitudnánk kapcsolódni, ,,elbújni" mindenki elől(lásd család),ne a nagyváros legyen mert onnan menekülnénk(Budapest).Inkább valami erdős vagy tavas helyre gondolok,de ne legyen huh de drága-puccos.
2011. jan. 26. 22:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is valami hasonlót keresek, de még nem jött válasz sajnos...

http://www.gyakorikerdesek.hu/utazas__magyarorszag__1497553-..


Ami most eszembe jut, és tiszta volt, olcsó, szép, nyugis környék, sok kirándulási lehetőség, de jóóóó messze Bp-től:

[link]

Kajáról nem tudok nyilatkozni, azt nem kértünk.

2011. jan. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vagy itt is voltunk pár éve, ez a "tavas" verzió, Fertő-tavas:

[link]


Ez is olcsó, a vacsora jó volt, környék szintén, sok-sok látnivaló a környező falvakban, a ház mellett kilátó. Viszont figyelembe kell venni, hogy több, mint 150 éves épület, kicsit más jellegű, mint a felsőszölnöki.

2011. jan. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nagyon el akarsz bújni, akkor ezt ajánlom [link]

Már kétszer voltunk itt. Teljesen jó áraik vannak, az étterem meg szuper. Jó, persze pesti szemmel nézve (én is az vagyok) lehet hogy kicsit lepusztultnak tűnhet, mert az az igazi vidéki vendéglő fílingje van, de valami szuper. Az étlapot az oldalukon is megnézheted. Nagyon fincsi és nagyon jó árak vannak.

2011. jan. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!