Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Keleti pályaudvar közelében...

Keleti pályaudvar közelében van valami látnivaló, esetleg olyan hely ahova belehetne ülni?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ott van az aréna. Kiváncsi lennék itt pld. múzeum, vagy valami amit meglehet tekinteni. Meg azt is írjátok már meg hogy mi merre van, köszönöm!
2011. jan. 26. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Beülős hely, hát, van arra meki, meg elég sok kajálda (arab, török). Hogy nevezetesség van -e arra, azt nem nagyon tudom. Esetleg a Dohány utcai zsinagóga, de nem tudom, hogy az belülről hogyan lehet megnézni, de kívülről is szép.
2011. jan. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kicsit odébb, a Stefánia úton a Magyar Földtani Intézet szerintem izgi hely. Szép az épület, és érdekes földrajzi dolgokat lehet bent olvasni, látni...

De hát nem ismerem az érdeklődésedet, hogy tudnám miben gondolkodjak.

Nekem pl a Fiumei úti temető is érdekes látnivaló. Bár inkább nyáron jó az, ha zöldek a fák.

Beülős hely? Hát romantikus teaház most nem ugrik be, csak nekem is a meki. Passz.

2011. jan. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat! ez a földtani intézmény jól hangzik :) amúgy mindenféle dolog érdekelne.

nem feltétlenül romantikusnak kell lennie :)

2011. jan. 26. 20:38
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor sorolom, ami eszembe jutott még:

-Rendőrségtörténeti múzeum! Pont a Keletinél van, a Mosonyi utcában! (Ott csináltam egyszer magamnak kéz- és ujjlenyomatot, hihi.)

-Ott a Rózsák tere. Csak egy nagy templom van ott, meg szép a tér neve. :-)

-Bélyegmúzeum a Hársfa utcában.

-Városligetben: Közlekedési Múzeum (szuperjó hely!), Vajdahunyad vára, Műcsarnok, Szépművészeti Múzeum, vagy az Állatkert.

-Piros 7-es busszal tán két megállóra ez is jó dolog szerintem: [link]

-Kicsit messzebb, a Nagyvárad tér közelében van az Orczy-kert, a Magyar Természettudományi Múzeum, vagy a Fűvészkert (ahol Nemecsek Ernő is járt).


Beülős helyet továbbra sem tudok. :-)

Aztán majd meséld el hol jártál!

2011. jan. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

húha, köszönöm!

megis nézem őket a google térképen : ))

majd szombaton megyek, majd írok. De a bélyegmúzeum jól hangzik, de a földtani intézet szerintem tuti lesz. :)

2011. jan. 27. 12:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!