Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Síelés! Hol lehet olcsón...

Síelés! Hol lehet olcsón overált vásárolni?

Figyelt kérdés
Kaptam egy lehetőséget, szinte fillérekért mehetek el síelni, egyedül overált kell szereznem. Már régi vágyam volt ez, így nem szeretném kihagyni (sosem tehetném meg valószínűleg, hogy elmenjek egy hétre), viszont majdnem rosszul lettem amikor megláttam a sportboltok kínálatait. A kérdésem az lenne, hogy kínaiban vagy tényleg bárhol... nem tudtok olyan helyet, ahol 15-20 ezerből meg lehetne ezt úszni? Lehet hogy kipróbálom és többet az életben nem megyek síelni, ezért nem szeretnék 40-60 ezrekért sínadrágot és kabátot venni! Ha szeretnék sem lenne ennyi pénzem most rá sajna... Minden segítség jól jön!
2011. jan. 2. 23:14
 1/5 anonim válasza:
Nézz körül a vaterán vagy a teszveszen.
2011. jan. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Vagy érdeklődd meg, hogy lehet-e kölcsönözni ott, ahova mész.
2011. jan. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
ikeában, Guliverben
2011. jan. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ha jót akarsz ne overált keress, hanem rendes síruhát, ami külön nadrágból és kabátból áll!


[link]

2011. máj. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, már olvastam! :) Ahhoz, hogy elmenjek évente egyszer síelni, még mindig úgy gondolom, hogy fölösleges 30-40 ezret kiadni ruhára, kicsit sajnálnám rá. Iszonyat nagy mázlim volt, más célból jártam egy kínai áruházban, és gondoltam megnézem hátha szerencsém van. Egyetlen egy sínadrágot találtam, de azt pont az én méretemben, és minőségre sem tűnt borzalmasnak, pláne hogy 3190 komoly forintba került! :) Azonnal lecsaptam rá, kabátot pedig kaptam kölcsön.
2011. máj. 5. 20:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!