Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Vonatos utazás? (Bővebben lent)

Vonatos utazás? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Balassagyarmatról szeretnék eljutni Ceglédre vonattal. Vácon át kell szállnom(azt honnan tudom, hogy melyik vonatra kell átszállnom?) Továbbá Nyugati pályaudvarba tesz le 10percem lesz, hogy vegyek jegyet(még sose voltam ott) 10Perc elég lesz arra, hogy jegyet vegyek, nem lesz ott nagy sor? És ott honnan tudom melyik vonatra kell felszállnom? Bocsi, de még soha se utaztam vonaton és hülye vagyok ehhez, félek, hogy eltévedek :(
2010. dec. 4. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:

10 perc nagyon kevés. Sokat késnek a vonatok, 10 perc késés elég gyakori. Érdemes legalább 20-30 percet számolni átszállásra. Jegyet nem kell majd venned Budapesten, mert meg tudod venni az egész útra Balassagyarmaton.

Eltévedni nem fogsz, vannak infótáblák, illetve be is mondják folyamatosan az induló/érkező vonatokat. Ha mégis eltévedsz biztos van valaki aki segít neked (pl. kalauz ).

2010. dec. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Balassagyarmaton vedd meg egészen Ceglédig a jegyet. Érdeklődj utána a vasúton,hogy nincs-e olyan vonat,amivel nem kell Vácott átszállnod! Mindenütt bemondják,hogy melyik vágányról indulnak a vonatok. Ha késik a vonat,akkor általában a csatlakozó vonatok bevárják őket.
2010. dec. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van naponta két közvetlen vonat Balassagyarmatról Budapestre, viszont az a Keletibe megy. Errefelé elég retek vonatok járnak (gyarmati vagyok), a helyedben inkább busszal utaznék. Jóval gyorsabb és kényelmesebb is. Újpest-Városkapuig visz, óránként indul és 2 óra a menetidő. Váci átszállással nehogy elindulj Budapestre, mert az több mint 3 óra. Csak Vácig két és fél óra alatt ér el, mert körbemegy a Börzsönyben.
2010. dec. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

És ha busszal megyek Újpest-Váruskapunál tesz le. Ott még jobban eltévedek xD mert még el kell jutnom Népliget stadionba :/ Ha meg eltévedek ott fagyok meg xD

Buszon is csak egyszer mentem Pesten keresztül, de akkor még Árpád hídnál tett le és ott volt egyből a villamos.

Metrón meg életembe nem mentem még :S

2010. dec. 5. 11:31
 5/6 A kérdező kommentje:
Szóval azért lenne jobb vonattal menni mert ott csak át kell szállni, meg olcsóbb is. Időm az meg van :D
2010. dec. 5. 11:33
 6/6 A kérdező kommentje:

Vegyetek fel msn-re :D

nightwish1972@hotmail.com

Könnyebben megértem ott xD Csütörtökig még van időm...

2010. dec. 5. 18:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!