Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Abod alatt nagy mennyiségű...

Abod alatt nagy mennyiségű víz található?Hogyan lehetne ezt megtudni?

Figyelt kérdés

Van itt valaki ABOD-ról?

Jártam ott egy párszor és egy dolgot nem értek! Nem sok eső volt a nyáron, szinte semmi, de ott tavasztól mostanáig a füvet nyírják,kérdésem annyi hogy a falu alatt nagy mennyiségű víz található? Amennyiben jó a meglátásom érdemes lenne vele foglalkozni! Vagy egyszerűen csak ekkora hangsúlyt fektetnek a falu szépítésre? Mert akkor valahol nagyon lemaradtak!



tegnap 16:06
 1/4 anonim válasza:
Kamu kérdés. Nincs ilyen falu...
tegnap 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Ásni kell…nagyon sokat és kitartóan
tegnap 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1. Keress rá!

2. Érdekes válasz...

tegnap 19:07
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyrészt a hegyekben jóval párásabb a levegő, mint a síkabb, szeles területeken, másrészt a patak vizének a hatása kiterjed a medrén túlra is.

A talajvíz ott biztos nem pár méter mélyen van, hanem jócskán le kell menni akár több 10 métert is. Azt meg egy percig ne gondold, hogy a mélyből kitermelt karszt ivóvízzel öntözik a falu területét, mert azért a vízmű nem kevés pénzt számolna fel. A patakból ugyanúgy drága pénzen vízügyes engedéllyel lehet nagyobb mennyiségben vizet kitermelni.

Én Fehérváron lakom, de nálunk is augusztus végéig 4 hetente úgy nyírtam a gazt, hogy sok helyen már 30-40 centi magas volt.

ma 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!