Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Budapesten nem nyáron de már...

Budapesten nem nyáron de már nem is csak hétvégén egy éjszakára nincs szállás 15 000 Ft alatt?

Figyelt kérdés

Természetesen ahol saját fürdőszoba van, nem közös meg nem hostel.


Tavaly is már csak 10 000 Ft felett volt de most már 15 000 Ft alatt sincs és már ősz van illetve nem hétvége.


Időnként, de van hogy gyakran megyek Budapestre, de ez nagyon durva így.



tegnap 09:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Ami nem nyári üdülőhely, mint például a Balaton, ahova csak nyáron mennek és szezonon kívül örülnek, ha valaki beesik, hanem egész évben nagyjából egyenletes a kihasználtság (Budapest ilyen), ott ősszel, télen pont hogy drágább a szállás mint nyáron, mert fűteni kell. Persze ahol van légkondi ott nyáron is ugyanolyan drága, mert ott meg hűteni kell, de ahol nincs az nyáron némileg olcsóbb. Menj a balcsira, ott már most olcsóbbak a szobák mint nyáron voltak, télen még olcsóbbak lesznek.
tegnap 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%
Vidéken sincs már ennyiért normális szállás. Max. valami lefingott munkásszálló.
tegnap 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
2~ Ez így nagyon nem igaz!
tegnap 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Dehogy nincs, én pont most találtam Debrecenben egyet ami február végén 4 éjszakára csak 30 pénz. 9 éve már megszálltam ott, akkor ugyanez 20-ba került, tehát nem követte az inflációt az ára. Persze nagyon keresni kellett, el volt dugva, a legtöbb 100 körül volt erre az időre.
tegnap 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
tegnap 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Utolsó! Hát épp erről beszéltem! Nézd meg magad is!
tegnap 15:07
 7/13 anonim ***** válasza:
Mit kellene megnéznem? Nem értem.
tegnap 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Rászűrtem a saját fürdőszobára


[link]

tegnap 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez ugyan 390 forinttal több, de kétágyas szoba, saját fürdőszobával

[link]

tegnap 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
17%
Aki ebbe a koszfeszekbe kivankozik az fizesse is meg.
tegnap 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!