Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Valaki debrecenben nem tud...

Valaki debrecenben nem tud egy olyan magasabb helyet ahova fel lehet menni és el lehet látni messzebb, vagy a várost felülröl?

Figyelt kérdés
Tudom a nagytemplom de az nincs sokáig nyitva és akár ha este is be lehet menni megköszönném ha valaki tud olyan helyet🙏

szept. 14. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
szept. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nincs olyan debreceni ismerősöd, aki panelban lakik? Szinte mindegyiknek a tetején szokott lenni egy zárható folyosó (legalábbis a sorházaknál), aminek van ablaka, én gyerekkoromban mindig onnan nézelődtem szüleimmel :)

Esetleg a nagyerdei víztorony jöhet szóba, az este is nyitva a net szerint, de ott még nem voltam, nem tudom, hogy meddig lehet ellátni...

szept. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A Víztorony az nagyon jó, csak gyalog kell felmászni...

A Fórum tetőparkolójába ha felmész (akár lifttel, akár kocsival) elég magasról szét tudsz nézni! (4. parkoló szint)

szept. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
Ott a repülőtér. Onnan elég magasra fel lehet menni.
szept. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A 22 emeletes bérház az állomásnál a legmagasabb, néha van vezetett túra a tetejére.
szept. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!