Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Állítólag Sós-tó nem a Balaton...

Állítólag Sós-tó nem a Balaton része. Ez igaz?

Figyelt kérdés
Mert egyszer lenn voltam Sós-tón és ezek szerint nem a Balatonban fürödtem?

aug. 31. 19:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%
Szóval lementél Siófokra, és azt a nagy, szürkéskék, enyhén hullámzó izét, ami amúgy egészen látványosan terül el a város mellett, összetévesztetted egy pici horgásztóval. Igen, ez nyilván így volt. Nem unod még? A múltkor Zalaegerszegen akartál balatonparti szállást keresni, utána Veszprémben, nagyon eleged lehet már a nyári szünetből.
aug. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

😂😂😂😂😂

Te nagyon hülye vagy kedves kommentelő, bocs h ezt mondom, de viccesek a feltevéseid, sztem összekeversz vkivel.

Biztos h nekem szántad ezt az igen humoros de szarkasztikus monológot? Mert jobb ha tudod h én életemben nem jártam Siófokon, és a Balatont nem tévesztettem össze egy horgásztóval és nem én akartam múltkor Zalaegerszegen balatonparti szállást keresni.

Sem Veszprémben. Mert ezen az utóbbi 2 helyen sem jártam még. 😂 3x voltam életemben a Balatonon, csak felismerem!

Nekem apukám mondta h Sóstó az nem a Balaton, hanem egy különálló tó, nyugodtan nézzem meg a térképet.

aug. 31. 23:24
 3/12 anonim ***** válasza:
27%
Hát akkor miért nem nézted meg a térképet?
szept. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

És te miért nem nézed meg a térképet? Lehet, h az neked is hasznodra válna. 😀

Mert sztem ha tudtad volna h hol húzódik a Balaton és hol Sóstó, akkor lehet nem néztél volna hülyének az iménti szellemes megjegyzéseddel.

Szóval sztem te nyugodtan nézd meg helyettem is a térképet 😉

Én nem értek hozzá 😂

szept. 1. 00:43
 5/12 anonim ***** válasza:
79%

"Mert egyszer lenn voltam Sós-tón és ezek szerint nem a Balatonban fürödtem?"


"jobb ha tudod h én életemben nem jártam Siófokon"


Szóval a kérdésben elfelejtetted leírni, hogy csak a térképen fürödtél a Sós-tóban?

szept. 1. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg úgy kéne értelmezni a kérdést, hogy esetleg a Balatonból származik-e valamiképpen vagy sem?
szept. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Környező dombokról lefolyó víz hozta létre, a Balatonhoz semmi köze.
szept. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#5 Igen, csak a térképen fürödtem a Sós-tóban, ha ez megnyugtat te félkegyelmű 😂

Igazad van, azt elfelejtettem hozzátenni. Vízzé változtattam a térképet, megsóztam alaposan és elneveztem Sós-tónak, nem tudtad h én ilyen ügyes vagyok? Most már tudod h varázsolni is tudok.

szept. 13. 04:05
 9/12 A kérdező kommentje:

#7 Na ugye 😀

Én is ezt mondom.

Vagyis mondaNÁM, ha én ilyen szakértő lennék mint te 😀

Bár még mindig nem tiszta, hogy akkor én végül is, egy pocsolyában fürödtem ami megszólalásig hasonlított a Balatonhoz? 🤔😀 De mégsem az?

Mert tisztaságra és mélységre mint a Balaton. És sztem Sós-tó helyileg is Balaton. 😀

Annyi köze van hozzá.

De javítsatok ki ha tévedek, földrajzból mindig szar voltam! 😂 De az tuti h nem Siófokon voltam 😀 Mert a vonatállomásnak sem ez volt a neve. Siófok még csak Sós-tó után jön. Úgy tudom.

szept. 13. 04:11
 10/12 anonim ***** válasza:

Siófok üdülő övezetében valóban van egy kb. 300méter hosszú "pocsolya", ami köré kemping is épült, és Sóstó névre hallgat. Ugyanakkor a mellette levő partszakasz neve ugyancsak Sóstó szabad-strand, de az már tényleg a Balaton egy része.

És emellett Nyíregyházán is van egy másik Sóstó, szintén fürdővel kempinggel.

szept. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!