Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mi a helyzet most a Velencei-t...

Mi a helyzet most a Velencei-tónál?

Figyelt kérdés
Felmerült, hogy elmennénk még pár napra valahova vízpartozni így nyár végén, és mivel Debrecenből indulnánk, nem lenne hátrány, ha nem kellene a Balatonig menni, csak Velencéig (vonattal), de tudom, hogy mostanában voltak ott problémák a vízállással. Érdemes most odamenni, ha fürdeni szeretnénk, vagy felejtős?

aug. 25. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap voltam. A víz elég sekély. 186 cm vagyok, a közepéig bementem kb és állig ért a víz. 26 fokos, teljesen kellemes. Igazából én egyedül a víz színével (iszapos, sárgás, barnás) nem voltam egyedül kibékülve (most voltam először)
aug. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Elég elmenni Abádszalókra, a Tisza-tóhoz. Kb ugyanaz, mint a Velencei tó.
aug. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

1~

Évtizedek óta ilyen, ez ott már nem számít sekélynek. A gárdonyi Panoráma strandon extrém sekély és már júniusban is 30 fokos volt ott, ellenben Agárdon nagyon jó. Úgyhogy partszakasztól is függ, ahogyan a Balatonnál is.

aug. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A vízállás nem tökéletes,alacsony.

De most a Balaton is sokat csökkent.

Inkább menjetek tovább egy órát balatonig.

aug. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Végül valószínűleg a Balaton lesz, úgysem voltam ott több, mint 20 éve! :)

aug. 26. 15:30
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Elég sekély, mostanában meg főleg, júl. elején még egész korrekt vízszint volt. Bár láttad volna 2 évvel ezelőtt, akkor kacsaúsztató volt az egész.
aug. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Debrecenből elindulok akkor csak elmegyek a Balatonig :D
aug. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!