Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hová érdemes elutazni esetleg...

Hová érdemes elutazni esetleg 1-2 éjszakára belföldön október végén, november elején?

Figyelt kérdés
Olyan helyre gondolok, amit feltehetőleg élvezne két felnőtt két kamaszkorú fiuval.
aug. 24. 11:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez függ programtól. Én túrázóként olyan helyeket-városokat tudok, ahonnan el lehet menni kisebb-nagyobb túrákra. Például Esztergom~Dorog, Eger~Szilvásvárad~Bélapátfalva~Egerszalók, Miskolc, Zirc~Bakony, Visegrád, Nagymaros~Zebegény~Szob, Balaton-felföld is jó bármikor, Hévíz, Győr, Sopron~Kőszeg, Sárvár, Pécs. Sárvárat valójában termálfürdő miatt mondtam, tehát lehet például fürdőzés is és arra ott van Egerszalók is.


35/F

aug. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván itt már túra jönne szóba ,Eger és környéke Aggtelek-Jósvafő
aug. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Visegrád jó ötlet, ott lehet akár benti programot (vár, kastèly) vagy kinti túrázós programot (Rám-szakadèk) tervezni.


Ugyanez igaz a Zemplènre, ott rengeteg programlehetősèg van (kastèlyok, várak, kalandpark) ès sok-sok túrázási lehetősèg.


Nekem pl Pècs a szívem csücske, imádom a belvárosát, a Tettyèt, stb., de ott van mellette a Mecsek, ha túráznèk.


Sopron, Kőszeg városnèzős, de ezeken a helyeken is találsz kisebb-nagyobb túrázási lehetősèget (vagy biciklizès a Fertő-tónál).


Idèn tavasszal voltunk Aggtelek környèkèn 4 napot, vígan el lehetett tölteni, minden nap mentünk valamerre (túra vagy látnivaló).


Szeged is jó választás lehet, vadaspark, zsinagóga, templom, múzeum, parkok, szèp sètáló utca, Fehèr-tó ott van mellette.


Attól függ, mire van igènyetek. (Kultúra, mozgás, pihenès?)

aug. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
eger
aug. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!