Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Véleményetek szerint van...

Véleményetek szerint van Budapesten olyan szálloda, amelyben van klíma (esetleg fürdőkád is), és a viszonylag szolidak az árak? (30000 környéke/éj)? Ha igen merre, mi a neve?

Figyelt kérdés

1 fő utaznék, a meleg elől menekülni egy kicsit, mert az élőhelyem alkalmatlanná vált az emberi életre. 33 fok nappal, 31 éjjel nem túlélhető a számomra. Az utóbbi napokat munkaidő után "csöves módban" töltöttem el, vonatokon utazok ide-oda a bérlettel, mert ott van némi hűtés, később fagyizókban, szemétkajáldákban húzodok meg, de már nagyon fárasztónak érzem. Csak aludni (Aludni!??? HAHA!!! Álmatlanul forgolódni a melegtől, később álomba ájulni hajnalban 1-2 órára) Fizikailag is, lelkileg is, közel állok az idegösszeroppanáshoz (konkrétan sírógörcsöt kapok, ha megnézem, hogy szeptemberben már 12-10 fokos éjszakák is lesznek - LEGYÜNK MÁR OTT!!! EZ AMI MOST VAN ELVISELHETETLEN). Nem bírok ki még egy ilyen hétvégét.


A legtöbb hotelnek nincs normális weboldala, csak ilyen gagyi booking, trivágó meg egyéb szarságot, amelyek nem a valóságot közlik, pár kattintás után kiderül, hogy egy humbug minden, ami ott található.


Kérdezem tőletek, hogy tud-e valamelyikőtök olyan szállást a fővárosban, Pest megye délnyugati részében vagy Fejér megyében, ahol a klíma, kád és nem túl borsos ár megvannak?


A vicceskedő válaszokon vegyük úgy, hogy túlvagyunk, hülye vagyok, de szar kérdés, gúgle a barátom, csak a lúzerek kéreznek ilyet, bezzeg én a válaszoló mennyivel jobb vagyok nálad, haha csóró stb.


Előre is köszi :)



#A NYÁR ELVISELHETETLEN #Kínzás a nyár #Szenvedés az egész #Pokoli hőség, ebbe fogok belehalni #Az idegösszeroppanás közelében #"Ha létezik Pokol, akkor az ilyen!"
aug. 15. 13:27
1 2
 11/14 anonim válasza:
Kár h nem vidék. Itt ellehetnél ennyiért :D
aug. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

11.


Milyen vidék? Én is vidéken élek, csak nem biztos, hogy azonos helyen ("Közép-Dunántúli Régió" a Mezőföld nyugati része)

aug. 16. 14:47
 13/14 anonim válasza:
Jászság :D nagyon messze vagy tőlünk.
aug. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Találtál végül szállást?
aug. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!