Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » A MÁV online jegyértékesítő...

A MÁV online jegyértékesítő oldalán (nem app-ban) melyik a megfelelő helyjegyvásárlás országbérlet mellé? Kell a 0 Ft-os menetjegy igénylése is vagy elég a helyjegy önmagában? Bővebben:

Figyelt kérdés

Diák országbérletem van, helyjegyköteles expresszvonattal utaznék augusztus végén, belföldi viszonylatban. Előre megvenném a jegyem. Adataimat ugye előre megadtam, és megjelöltem a kedvezményeknél, hogy van országbérletem. A gondom az, hogy a felületen kétféleképp (?) tudok jegyet venni, és nem tudom, melyik a jó:

1. Ha előre bejelölöm, hogy csak helyjegyet vennék (meglévő menetjegy, országbérlet mellé választható), akkor csak 1 db helyjegyet fog tartalmazni az összesítő.

2. Ha viszont rendes menetjegy vásárlást indítok az előre megadott utasadataimmal, noha abban az esetben is csak a helyjegyet kell kifizetnem, de az összesítőre felkerül egy 0 Ft-os menetjegy tétel is, országbérlet miatti díjmentesség megjelöléssel.

Tudja esetleg valaki, hogy kell-e szerepelnie a 0 Ft-os menetjegynek is az összesítőn, vagy elegendő csak a helyjegy?



júl. 25. 03:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Elég a helyjegy önmagában.
júl. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!