Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mennyit kell várni a Sándor...

Mennyit kell várni a Sándor Palotára?

Figyelt kérdés
2024. szeotemberében ismét megnyitja kapuit a S.P. a KÖN alkalmából. Aki már járt ott, mennyit kell várni arra, hogy bejusson az ember?

júl. 19. 12:40
 1/4 anonim ***** válasza:
17%

Én ugyan nem jártam ott, de nem szivesen nézném meg azt a helyet, ahol a bajszos szar és novák katalin-féle patkányok tanyáztak.

És ezt nagyon komolyan mondom.


Legyen már benned tartás, és legyen már végre határozott véleményed pedofiliáról, fidesz kormányzásról, aljasságról, hazugságról és mocsokról!

júl. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem véletlenül nem a Politika kat.-ba írtam a kérdést.


A Sándor-palota már több mint 15 éve érdekel, hogy néz ki belülről.

Ami az elmúlt 14 évben történt azok között a falak között az egyenesen undorító. Ugyanakkor az Ország házába is el fogok látogatni aznap. Nem, nem azért mert Fideszes lennék, sosem szavaztam rájuk és nem is fogok.

De mind az Országház, mint a Sándor palota, ahol egyébként Tisza István lett öngyilkos gyönyörű, történelmi épületek évtizedek, századok óta.


Tehát még egyszer, szerintem az Orbán rendszer, ami már 14 éve folyik az országban, az a leg###bb rendszer (tiltanának egyből ha leírnám) ami jelenleg lehet, de ezt magunknak köszönhetjük, és mind annak a többmillió agyhalott magyarnak, akiket meg tudtak venni. Hányinger ami ott fent folyik. Ritka buta egy nép vagyunk.


De egy épület látogatás nem ír körül semmi olyat, h én bármilyen módon is támogatnám azokat a patkányokat.

júl. 19. 17:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Tényleg csak ennyire vitted kérdező az életben, hogy szép ház, meg blabla meg minden más le van szarva?

Tényleg nem hallottál semmit pedifil bortányról, novák katalinról és áderjánosról, a bajszos szarról?

Ténylég a te szaros putridban ez a menő? Dideszes szervilis baromnak lenni???

aug. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ember. Leírtam már mit gondolom az állampártról.

A Sándor palota akkor is egy történelmi épület. Tisza István ott lett öngyilkos. 14 éve undorító dolgok történnek ott. De az épület ennél akkor is többet ér.

A Fidesz a legutolso akire szavaznek. Komcsikra sosem.

aug. 3. 08:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!