Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Milyen budapesti program van...

Milyen budapesti program van ma, aminek kapcsán reggel a metrón egy csomó önkéntest láttam meg mindenféle más nemzetiségű embert? Ha nem is mind, azért eléggé nemzeties jellegű ruhákban voltak.

Figyelt kérdés

Az önkéntesek nyakában lógott névtábla vagy mi, az is matyó (vagy kalocsai, vagy ilyesmi, nem értek hozzá annyira) mintás zsinóron volt, de nem láttam, hogy mi a rendezvény, csak annyit olvastam le, hogy "önkéntes".

De valami nagyon nemzetközi program lehet... Északról dél felé mentem, pár megállóval a Deák előtt szálltak fel, de aztán a következő megállóknál is még valakik, még valakik, és a Deákon is túl mentek. De hova?



júl. 7. 11:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Nyaranta ezer nemzetközi cserediákprogram és diáktalálkozó zajlik, túlnyomórészt Budapesten. Minden oktatási területnek megvan a saját nemzetközi szervezete, ami az ilyeneket bonyolítja. Ez nem hírértékű, hogy ismeretlenül meg lehessen mondani, hogy te éppen melyikbe futottál bele.
júl. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!