Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Milyen programokat ajánlanátok...

Jpeacefuler kérdése:

Milyen programokat ajánlanátok kisgyermekes családnak a VII. kerületben?

Figyelt kérdés
Július 13-14.-én a budapesti Nagymező utcán fogunk tartózkodni a feleségemmel és a 3 és 8 éves kislányainkkal. Szombaton du. a Fővárosi Nagycirkuszba megyünk, de azon a programon kívül miket ajánlanátok még? Szóba jöhet még többek között egy jól felszerelt játszótér, vmi vendéglátóhely étkezés céljából, fürdőzés...stb. Bármilyen kikapcsolódási ötlet, kiváltképp a gyerekek szempontjából. Esetleg még annyi, hogy megfizethető áron. Nem akarok filléreskedni, de ésszerű keretek közt szeretnék mozogni. Köszönöm.

jún. 29. 15:52
 1/9 anonim ***** válasza:

A Városligetbe mindenképpen menjetek ki, akár a kisföldalattival is lehet, az közepesen érdekes. Van ott szép nagy, modern játszótér, kulturáltan felújított park, fürdő, állatkert, néprajzi és mezőgazdasági múzeum stb., érdemes megnézni. Főleg, mivel a cirkusz is ott van a szélén.

Amúgy a Nagymező utca a VI. kerületben van, nem a VII.-ben ;)

jún. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nagyon jó tippek, köszönöm! Akkor elnéztem a kerületet.😁

Szép napot!

jún. 29. 16:39
 3/9 anonim ***** válasza:
Minipolisz
jún. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
👍 Köszönöm!
jún. 29. 17:38
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2,5 eves a kislanyom. Külföldön elünk, de amikor anyumat latogatjuk akkor :


Allatkert, Varosligeti jatszoter amit mar emlitettek, A varosligetben van par jo etterem (google maps segit oda talalni, mind gyerekbarat).


Az mar egy nap ez a ketto program.


Fürödni en a gellert fürdöt ajanlom, mondjuk az messzebb van de siman megoldhato bkv-al.

Margitszigetre is menjetek ki. Ott is van amolyan mini allatkert, jo büfek, ettermek, bringohinto


Egy hajozas is tök jo, az en lanyom elvezte nagyon

júl. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Gellért hogy jött? Emlékeim szerint ott nincs gyerekmedence, cserébe az egyik legdrágább.
júl. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
mi mindig oda jartunk amikor gyerek voltam es Budan eltünk. Nem kell gyerekmedence , ott a hullam fürdö ami lassan melyül. Alap hogy mindig a gyerek mellett vagy. van uszo gumi. en a lanyommal kb sosem megyek gyerek medencebe, jön a nagy medencebe velünk lubickolni.
júl. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Csöves- és c*gánykerülgetés, a 7. kerületben az a legfőbb program, ki sem tudod hagyni ha kimozdulsz az utcára.
júl. 2. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat!
júl. 2. 05:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!