Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szerintetek miért izgalmas...

Szerintetek miért izgalmas úticél Budapest egy külföldinek?

Figyelt kérdés
Nekem meg van a verzióm, csak kíváncsi vagyok, hogy láthatják mások a fővárost.
2022. jún. 22. 12:18
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Mert szép, olcsó, és van egy csomó minden (a szokásos műemlékeken kívül állatkert, fürdők stb.)
2022. jún. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%

Az én véleményem szerint az olcsóságának, és a lepukkantságának valóban némi bája.

De ezzel el is mondtunk mindent róla. Európai szemmel mindenképp.

2022. jún. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
26%
Amiért pl Csernobilt is sokan látogatják, vagy az afrikai gettófalukat
2022. jún. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
29%
Jó csajokat lehet dugni olcsón.
2022. jún. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
31%
Olcso igenytelen konnyen kaphato nok es olcso a pia. Mas itt nincs, itt elek.
2022. jún. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

Mert egy alapvetően szép város, sok rendezvény, szórakozási lehetőség. A belvárosban esténként hatalmas élet van. Az hogy olcsó, mondjuk elég relatív, manapság már messze nem olyan olcsó.


Mondjuk azért kíváncsi lennék, hogy a Budapestet fikázók vajon hányszor is jártak turista szemmel Budapesten, múzeumokban, jobb szórakozóhelyeken, hányszor sétálgatott csak úgy a városban. Mert nyilván aki Kőbányán lakik a panelban az sokat nem érzékel az egészből.

2022. jún. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
25%
Én 12 évet éltem Budapesten. Szerettem/szeretem. Ettől függetlenül nem értem, mit talál benne egy külföldi turista, mert nincs semmi, ami külföldön ne lenne sokkal jobb kivitelben.
2022. jún. 23. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%
Amíg nem fogadtunk rendszeresen külföldi vendégeket én sem értettem. Aztán annyi rejtett kincset felfedeztem a szokásos látnivalókon túl, hogy most már értem. Itt lakni a magyar fizetésből persze megint más. De egy túristának az otthoni jövedelméből viszonylag olcsó, sok a látnivaló, lehet menni fürdőkbe, aki meg be akar rúgni, vagy lányokat akar felszedni, az is megtalálja a számítását. Aki pedig izgalmat akar, az menjen be a nyolcadik kerületbe és azt is megkapja.
2022. jún. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
86%

Gyönyörű város, nyugatról érkezve olcsó (a drága turistarész más országok még drágább turistarészéhez viszonyítva még mindig olcsóbb). Van sok érdekes múzeum, van folyó, kilátópont, patika belváros, építészeti műremekek, de nagy parkok is. Este is hangulatos, éjszakai élet is van. Tudja a szokásos turistacsalogató dolgokat (vannak hangulatos kávézók, éttermek, amiben igazán autentikus környezetben érezheted magad - még ha pestiként soha nem is járunk ilyen helyekre) Emellett ahogy egy másik válaszadó is írta, vannak extrák is, sok különleges gyógyfürdő.


De egyébként a legmeglepőbb útiterv, amivel egy külföldi ismerősöm beállított: Ő megnézte a parlametet, fürdőben is volt, és tök jó, meg minden... Na de azt mondjam el, hogy a Terror Háza múzeum hogy is van, hol is van?

2022. jún. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Terror háza tényleg brutál, elhiszem, hogy érdekes lehet egy külföldinek is. Na meg a többi is, amit irtatok.:)
2022. jún. 23. 22:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!