Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Csak szеrintem nézett ki...

Csak szеrintem nézett ki Budapest sokkal hangulatosabban neonokkal?

Figyelt kérdés

Ha visszanézem a régi képeket Budapestről, értve ez alatt a 80-as éveket, akkor valahogy az a benyomásom, hogy ezek a neoreklámok sokkal szebbé tették a várost sötétedés után. Nyilván az is csak egy reklám, de ilyen formában sokkal elviselhetőbb, sőt, élvezhetőbb, mint a mai kirakatok.

Ti hogy látjátok?



2021. okt. 9. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is

Nekem sok minden hiányzik "régről" egyébként

2021. okt. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%
Regen volt stilusa a varosnak ... fovaros a pestieke volt es ezert volt stilusa. Ma mar minden fele nepek jonnek ide elni ... multikulti ... el is veszett a varos stilusa! Ma mar csak egy hanyas, amiben minden van.
2021. okt. 10. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
@2 Ezt kifejtenéd? Budapest továbbra is meglehetősen homogén, 5% alatt van a nem magyarok aránya, nagyjából pont annyi, hogy lehessen egészen kiváló kínai, afrikai, afgán, thai, laoszi, vietnámi, perzsa meg sok más kaját enni, meg be lehessen szerezni indiai alapanyagokat, oszt ennyi.
2021. okt. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hangulatos a sok neon, igen, én is szeretem. A belváros pár helyen egyébként most is ilyen kivilágított és színes esténként.
2021. okt. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A többi város is ki volt világítva, nem csak Budapest, manapság már a kirakatok se nagyon vannak. Mintha halott városban mászkálna az ember.

Remélhetőleg mivel úgy néz ki a 80-as éveket (és a 70-es évek végét) retrozuk meg ebben az évtizedben többek közt ez is visszatér majd a divatba.

2021. okt. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!