Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Magyarorászgára szeretnék...

Magyarorászgára szeretnék utazni repülővel svájcból viszont nem vagyok beoltva. repülővel való utazáshoz kötelező az oltás?

Figyelt kérdés

2021. júl. 17. 14:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Az előbb még vonattal akartál utazni.
2021. júl. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2021. júl. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Kormányinfó
2021. júl. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
:D nem, ő nem én vagyok. vonattal való közlekedéshez a szabályokat tudom mivel édesanyámék most voltak kint nálam. hétfőn utaztak vissza vonattal de én nem szeretek utazni 2-3 óránál többet. kizárt hogy 12 órát leutazzak ezért érdekel hogy a repcsivel mi a szitu
2021. júl. 17. 15:11
 5/9 anonim válasza:
Na szóval, ha még aktuális, akkor a következőt tudod csinálni: én Hollandiából jöttem repülővel és még nem voltam beoltva, viszont másnapra már volt regisztrációm oltásra így elengedték a karantént, csak az időpontot kellett bemutatni telefonon.
2021. júl. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
17%
oltasd mar be magad
2021. júl. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszi 5ös. de be is oltattad magad? vagy csak alibi időpont volt.

6-os te meg ne magyarázz. mi az h oltasd már be magad. oltasd magad te. én nem vagyok akkora idióta mint te

2021. júl. 20. 09:11
 8/9 anonim válasza:
5-os vagyok. En be is oltottam magam, viszont ha te nem akarod, akkor elég ha van idopomtod és nem mesz el.:) azt ugyse tudjak előre, hogy elmész-e vagy sem, csak be kell mutatni.
2021. júl. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszike :)
2021. júl. 20. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!