Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hol vannak az emberek a...

Hol vannak az emberek a strandokról, Balatoni sétálókról, vendéglátóhelyekről?

Figyelt kérdés

Tegnap voltunk a Balcsin. A strandon hatalmas zöld területek voltak szabadon, a sétányokon télen többen szoktak sétálni, mint most, a vendéglátóhelyeken még a teraszok is csak fél üzemmel mentek, de volt, ahol azok is teljesen üresek voltak.

Ha 5,3 millió a beoltott, akkor hol vannak ezek a családok? Még tavaly nyáron is heringes doboz volt a balcsipart, most meg ez... Érthetetlen számomra.



2021. jún. 21. 09:08
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Mert vasárnap volt és az emberek másnap dolgoznak, ilyenkor már hazafelé mennek a Balatonról
2021. jún. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ha ez lenne az ok, akkor az a korábbi években is jelentkezett volna. Nem mennek az emberek haza vasárnap reggel már a Balcsiról. Max d.u. 5 felé. Aki közel lakik, az lehet, hogy csak este 7-kor.
2021. jún. 21. 10:21
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom én egész este azt hallgattam a rádióban 8 után is, hogy tele van az M7 Budapest irányba a hazatérőkkel.
2021. jún. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nálunk fullon volt a strand
2021. jún. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Több facebook-os csoportban is írják sokan, hogy a legtöbb balatoni strandon jóval kevesebben vannak, mint általában szoktak. Sehol sincs tumultus, tömeg még nagyon hétvégén sem.

Amit a tévé, rádió nyomat, hogy heringesdoboz van, az csak irányított hír.

2021. jún. 24. 08:43
 6/10 anonim ***** válasza:
Nalunk pedig tumultus volt nemis kicsit
2021. jún. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Fizetett hirdetést hallottak. :D
2021. jún. 24. 13:26
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát tesó neked baj van a fejedbe
2021. jún. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nyilván csakis azért strandolnak az emberek 35 fokba mert fizetnek neki

Az ilyeneket mint te miért nem végzik ki?

2021. jún. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Na, pár napon belül mehet mindenki kártya nélkül is üdülni bárhová. Ezek szerint csak jól láttam, hogy kevés az ember a partokon. Valószínűleg a szállodákban, hotelekben is kevés, ezért a további lazítás.
2021. jún. 26. 10:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!