Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Tudnátok mesélni a tarcali...

Tudnátok mesélni a tarcali bányatóról?

Figyelt kérdés
Tervben van hogy elmennék oda a párommal de mivel nagyon messze van tőlünk így gondoltam kérnék véleményt róla hogy pontosan milyen is, mit kell róla tudni és hogy vannak e olyan dolgok amikre érdemes odafigyelni, illetve hogy csak autóval érdemes e menni.. Vagy meglehet e oldani kocsi nélkül. Remélem valaki tud segíteni:)

2021. máj. 21. 10:14
 1/1 anonim válasza:
Tarcali vagyok, vagyis voltam. Megéri igen! Főleg hogy ottvan tőle 5 perc sétára az áldó krisztus szobor is ami szintúgy gyönyörű látvány. A bányató vize kissé piszkos, de ha elmentek arrafelé, és nem vagytok finnyásak, akkor az elejébe csak bokáig ér a víz, simán bele tudtok menni. Horgászni nem szabad, de mégis vannak olyanok akik megteszik. Autóval meg lehet közelíteni igen, de lesz egy olyan rész ahol 2 hatalmas nagy kő van, és csak gyalogosként férsz át ott, autóval nem. De onnan már kb 5 másodpercre van a tó. Szerintem ne hagyjátok ki. Ja, és ha arra jártok keressetek pincét, és mindenképp kóstoljátok meg a 6 puttonyos aszú borokat! Nagyon finom! :) Jó szórakozást :)
2021. júl. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!