Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Pilisszentlelekre, Pajkaszegre...

Pilisszentlelekre, Pajkaszegre hanyas szamu volanbusszal lehet atszallas nelkul utazni? Melyik buszpalyaudvarrol indul? Melyik megallonal erdemes leszallni?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 29. 13:36
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
ravilagitottam
2021. ápr. 29. 15:32
 12/17 A kérdező kommentje:
ravilagitott, szoval megegyszer, idiotak kimeljenek
2021. ápr. 29. 15:33
 13/17 anonim ***** válasza:

Az az 1-2 paraszt, aki egy kérdések feltevésére szolgáló oldalon válasz helyett oltogatni kezdi a kérdezőt, mi a fãszért nem tűnik már el innen?


Ha segíteni akarsz, azt az ilyen "nálad nem vezették be a Google-t?" típusú taplóságok nélkül is simán megteheted. Megfogalmazás kérdése, barátaim.

2021. ápr. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Pontosan igy van. Nagyon koszi 14-es :)
2021. ápr. 29. 22:51
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Azt kérdezel meg amit akarsz.

Igen. Pont ezért tart itt ez az oldal ahol. A kérdések 98%-a baromság, láthatóan ugyanaz írja őket. Mondjuk Te?

Mi meg azt válaszolunk, amit akarunk.

2021. máj. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, kérdező, én értem, hogy büszke vagy arra, hogy egy életképtelen nyomorék vagy, de a saját érdeked megtanulni gondoskodni magadról.


Ha majd az itteni titkárnő-tippek alapján odabuszozol, de a mittudoménmilyen helyi látványosságot nem találod meg, akkor a térkép app helyet majd ide fogsz írogatni, hogy azonnal segítsenek neked?

2021. máj. 5. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
16: jogos! :))))
2021. máj. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!