Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Én mentem most hétvégén az új...

Én mentem most hétvégén az új 8-as trolival, Szegeden a meghosszabbított vonalán. Ti?

Figyelt kérdés

Egész jó ez az új troli. Én szombaton is meg vasárnap is mentem egy kört, mert egyébként nincs bérletem, de most ez ingyenes volt. És tök jó, hogy végre megy a klinikákig.

:D:D


2010. aug. 16. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha szegedi lennék, akkor mentem volna, mert szeretem a kötöttpályás közlekedést, így igyekszem kipróbálni az újdonságokat, de ez most sajnos nem megy, mert az ország másik felén lakom.
2010. aug. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én is mentem egy kört az új SZKT-ARC járművel:)

Nem értem a fikázókat szerintem semmi baj nincs vele egyet leszámítva: a 8-as trolin eddig potlóbuszok jártak ezeket a potlóbuszokat átrakták az 5-ös vonalra az 5-ös vonalról a trolikat pedig a 8-asra rakták át:S

Azt hittem hogy fognak újakat venni.

Nem tudod véletlenül mikor lesznek kész a 10-es troli felsővezeték szerelési munkálataival?

2010. aug. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én azt olvastam+hallottam, hogy szeptember körül már készen lesznek a vezetékek, de lehet csak jövőre állítják be a trolit. De pontosan nem tudom sajnos.

És szerintem sincs semmi baj az új trolival, csak többet is hozhattak/csinálhattak volna :D

Így pedig a 8-asnak kerültek a régebbi fajta trolik. De van azért olyan is ami azért újabb (néhány hosszú és rövid troli). Meg még annyiból nem olyan jó szerintem, mert mikor mentem vele 1 kört, közben 2 troli + 1 villamos is le volt robbanva. Elég nehezen bírják már így a vezetékek a nagy terhelést. De annak örülök azért h végre megy valami a klinikákhoz. És nem mint az a 2 villamos tervezése. Az egy nagy hülyeség szerintem. Olyan rövid lesz az útvonala h nem is lesz érdemes rá felszállni.

:)

2010. aug. 18. 21:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért lenne rövid a 2-es? Nem a Rókusi, hanem a Személypályaudvarra megy, így elég hosszú lesz az útvonala!
2010. aug. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen hosszabb lesz a z útvonala mint az 1-esnek. (Az 1-es villamos a 2-es betétjárata lesz!)

Talán októberben az is elindul..

Egyébként fejlesztik a különböző áramellátó telepeket is és az új vezetékek pedig bírják a terhelést!

Egyébként nem csak a Klinikákhoz megy az új troli hanem ott van a JUGYU, A Ságvári is közel van hozzá és a Honvéd tér is.

2010. aug. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!