Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mennyiből jön ki a nyaralásod?

Mennyiből jön ki a nyaralásod?

Figyelt kérdés
Wellnessbe, apartmanba...milyen helyre, hányan és mennyi időre mentek?

2020. júl. 20. 23:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Az idei olcsó lesz, kerek 0 Ft.

Lemondtam, az idén nincs realitása, annyira bizonytalan minden hogy így nem lehet szervezni.

Jövőre egy komolyabb hajóút a terv, 12 nap, mindennel együtt kb. 1,5MFt két főre mindennel együtt. Az idei nyaralási keret kompletten megmarad, így jövőre lehet egy kicsit bátrabban költekezni. Csak múljon el végre ez az őrület, legalább jövő nyárra, ha már az idei év kuka...

2020. júl. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ha a körülmények engedik, lesz egy-egy hét Horvátország. Először szűk családi körben, majd baráti társasággal. Idén 200.000/hét a keret.
2020. júl. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az eredeti terv Görögország lett volna, de az iroda lemondta az utat. 134.900 forint az utazás és a szállás, 500 eurót váltottam, valamint lett volna bankkártya. 7 éjszaka, két fő. Helyette Makó, 65.000 forint a szállás 5 éjszakára, utazás ingyenes, szolgálati autóval megyünk. Napi 15.000 költőpénzzel számolok, de sajnos úgyis több lesz. Ja, mind a kettő apartman, önellátó.
2020. júl. 21. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Idén már hosszabb nyaralás nem lesz, még januárban voltam ilyenen, három hét Malajziában és Mianmarban fejenként olyan 450-ből jött ki mindennel együtt, úgy, hogy csak és kizárólag étteremben ettünk, boltban talán vizet vettünk néha. Plusz sok sör, bulizás, program. Egy Balaton vagy Horvátország nem jön ki ennyiből, ilyen színvonalon.
2020. júl. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Sunshinedoll ***** válasza:
Az a terv, hogy egy kisebb társasággal megyünk Ciprusra fejenként kb. 50 ezerből 7 napra + költőpénz, már amennyiben a körülmények is engedik.
2020. júl. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Olaszországba mentünk volna kb 10 napra, 4 fő. Ez olyan 7-800 eFt szokott lenni. Az idén helyette belföld, a fennmaradót bedolgozzuk a jövő évi utazásba, mi is hajózni szeretnénk.
2020. júl. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Spanyolország, napi 15 ezer most, 2 hete vagyok itt, nem tudom még hol a vége.
2020. júl. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Belföldön béreltünk közvetlen vízparti házat, jakuzzival, szaunával, medencével, önellátással (de volt pár nap amikor rendeltünk). 10 fő, mindennel együtt kb 100.000/fő egy hétre.
2020. júl. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!