Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Melyik fürdő jobb, vagy...

Melyik fürdő jobb, vagy ajánlanátok tapasztalatból?

Figyelt kérdés

A Pápai, Komáromi ( strand vagy WF), Sárvár, Győr, Eger?

Vagy ajánlanátok olyat ahol van gyerekpancsoló és zárt rész is mert holnapra nem mondanak valami jó időt.


2010. aug. 2. 09:46
 1/4 eszo válasza:

Szia!

én Gőri vagyok..de nagyon nem szeretem az itteni fürdőt! bár elég nagy, fedett rész is nagy, de rengeteg a szlovák..meg sajna a nem napsütötte sötétbőrűek is!! nem ajánlanám!

Pápára is sokat járok..de az meg méreteiben tekintve sokkal sokkal kisebb!alig van talán 3 medence..nem nagy szám.

Sárváron is voltam 1*-2*..hát igen, az szupi, csak elég drága!!!


Ami nálam most a befutó és szívből ajánlanám az a Tatabányai Gyémántfürdő!!nagyon ott van! hatalmas terület, tényleg tök sok a medence, csúszdák, elfogadható ár!sok gyermekmedence!!!kinti és benti rész is nagy!emeleten jakuzzi..tök jó!

A szauna részről meg nem is beszélek..mint egy 5*-os szállóban!

Szerintem próbáljátok ki!

nézd meg a honlapot!


Remélem segítettem!

szép napot!

2010. aug. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 eszo válasza:
*Gőri= GYŐRI :-))
2010. aug. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Eger elég jó,de sokan vannak:S

A Zalakarosi nagyon jó! Imádjuk az egész családdal! A strand és az élményfürdő is szuper!

De Demjén,és Egerszalók is nagyon jó!A demjéni jó árban is van:)

2010. aug. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Csak a Demjén :))))
2010. okt. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!