Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hova utaznátok el egy hosszúhé...

Hova utaznátok el egy hosszúhétvégére? Eger és környéke, vagy Miskolc és környéke, vagy Pécs és környéke?

Figyelt kérdés
Párommal mennék, vagy wellness szállodába, vagy ha nem wellness szállodába, akkor mennénk külön fürdőbe (pl. ha Miskolctapolcára mennénk, ki nem hagynánk a barlangfürdőt) illetve a látványosságok is érdekelnének minket. Egyelőre nem tudtunk választani. Mit javasoltok?

2019. okt. 4. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Nekem Eger a legszimpatikusabb. Pécsett voltam, az is megéri mindenképp.
2019. okt. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Én egri vagyok és Eger-t ajánlom, évek óta top turista úti cél.
2019. okt. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. okt. 4. 20:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Ebben a sorrendben! :) Ahol a legjobb szállásajánlatot találnám (nem csak árban, hanem ár-érték arányban). Szerintem mindhárom jó választás.
2019. okt. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Mind jó, én Miskolcra mennék mert ott csak futólag jártunk.
2019. okt. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%

Megjártam mind a három helyet,ebben a sorrendben is lehet nyugodtan,nekem tetszett mind három hely.

Én elsőnek Egert majd Pécset aztán pedig Miskolcot javaslom,de úgy is csinálhatjátok hogy le írjátok egy kis cetlire őket és be dobjátok a kalapba.

2019. okt. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
84%

Mi tavaly voltunk kettesben Miskolctapolcán, aztán idén a gyerekekkel is oda mentünk nyaralni, mert annyira jó volt :)

Fele időben átutaztunk Egerszalókra+Eger, nagyon tudom ajánlani!!

Most megyünk Pécsre kettesben h végén :) Szerintem az is nagyon jó választás :)

2019. okt. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!