Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szerintetek holnap elinduljunk...

Szerintetek holnap elinduljunk Dobogókőre?

Figyelt kérdés
A zivatarok miatt kérdezem.
2019. júl. 26. 08:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én elindulnék. Kivéve max, ha túl kicsi gyerekek is vannak a társaságban, akkor nem. De amúgy...

Nem egész napos áztató esőt jeleznek. Ha jön is délután egy gyors és nagyobb zuhi, elég meleg lesz, hogy ne legyen gond, ha megáztok.

Csak ha viharosra fordul, akkor kell vigyázni! Mert se egy letörő ág, se jégeső nem túl szerencsés.

Ki kell nézni hol vannak esőbeállók, kilátók, lakott területek vagy bármilyen építmények, és ha viharosabbra fordul, akkor ezek egyikénél célszerű megvárni, míg elhúz a rettenet. De én szerintem holnap arra nem lesz ilyen rettenet. Figyelni kell még este meg indulás előtt is az előrejelzést, és aszerint dönteni...

2019. júl. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Már tegnap eldontottuk nem indulunk ma.

Jól is tettük mert zuhogott is az eső.

2019. júl. 27. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!