Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ha a lufthansánál vettem...

Alison burger1 kérdése:

Ha a lufthansánál vettem jegyet az e-mailbe elküldött linket elég kinyomtatnom és azt jegyként felmutatni?

Figyelt kérdés
rajta van a jegyszám és a booking code de nemtudom hogy ez elég e

2018. szept. 18. 10:25
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Csináld meg online a becsekkolást, és majd azt nyomtasd ki, vagy töltsd le a telefonodra és azt vidd magaddal.
2018. szept. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A legtöbb hagyományos légitársaságnál ugyanúgy elég otthon becsekkolni és az ezután letölthető boarding pass-szal bemenni a kapun, ahogy a fapadosoknál, amennyiben nincs feladandó csomagod. Ez így nyilván a leggyorsabb alternatíva. Ilyenkor fontos, hogy valóban a boarding pass legyen az amit kinyomtattál vagy letöltöttél a telefonodra, admin van egy qr-kód.

Ha van feladandó csomagod (vagy ha nincs, de nem akarsz a check-innel itthon bajlódni), akkor elég az útleveleddel beállni a sorba a check-in pultnál.

2018. szept. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
az a baj hogy semmi beszállókártyát nemkaptam csak booking kódot,a helyszínen adhatják oda a beszállókártyát?
2018. szept. 18. 14:39
 4/6 anonim ***** válasza:
A beszállókártyát majd azután kapod meg és nyomtathatod ki, hogy megcsinálod az online check in-t a járatodra (ehhez kell majd a booking kódod), amit leghamarabb 23 órával az indulás előtt tudsz megtenni.
2018. szept. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nagyon, nagyon sokszor repültem úgy, hogy megjelentem a reptéren, letettem az útlevelem a check-in pultra innen minden ment szépen simán. Nem kell nyomtatni, nem kell felmutatni, megvan nekik minden.
2018. szept. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
és mitis jelent ez az online check in?
2018. szept. 18. 21:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!