Kezdőoldal » Utazás » Európa » Franciaországban vidéken...

Franciaországban vidéken lehet találni max 350 euro-ért havonta valami tanyát, nyaralót vagy kertes házat?

Figyelt kérdés
Én olyat szeretnék találni ami ép állapotban van és be van kötve a villany. Próbáltam keresni, de nem találtam.

2018. szept. 10. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Hirtelen ezt a két linket találtam, van bennük bérelhető ház 3-400 euróért is.

De írd be a Google-be: location de maison à la campagne, és kiad még egy csomó linket.

Vannak apró farmok, ahol olcsóbbak az árak, az elnépesedés miatt.

2018. szept. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Természetesen "elnéptelenedést" akartam írni...
2018. szept. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szintén alig találtam valamit. Sok esetben hoteleket hozott elő...


Akkor az hogy van franciául hogy: bérelhető tanya / bérelhető nyaraló (nem kell pontosan így fordítani)

2018. szept. 10. 13:42
 4/4 anonim ***** válasza:
52%

Ferme à louer / maison de week-end à louer.


Mondjuk az ilyeneket főként rövid tàvra adjàk ki, ha hosszú tàvù bérletet szeretnèl, azt ingatlanosnàl kell keresni vagy a www.pap.fr oldalon.


Viszont ez esetben szükséged lesz egy francia hatàrozatlan idejű munkaszerződésre, valamint olyan bérpapírra; amivel igazolod, hogy havonta megkeresed a bérleti díj hàromszorosàt nettóban.


De 350 euro az necces lesz.

12 éve élek Franciaorszàgban, sok helyen megfordultam, ez kb egy egyszobàs studio àra egy kisebb települèsen charges (rezsi) nélkül.

2018. szept. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!