Kezdőoldal » Utazás » Európa » Megpróbáljak egyezkedni a...

Megpróbáljak egyezkedni a tavalyi szállásadónkkal? (Horvátország)

Figyelt kérdés

tavaly voltunk Horvátországban egy teljesen normális férfi volt a tulajdonos.utószezonban voltunk senki nem szállt nála csak mi.

idén is lemennénk de sajna kevesebb pénzt tudunk összeszedni szállásra.szerintetek megpróbáljak vele egyezkedni hátha kiadja egy kicsit olcsóbban nekünk?


2010. jún. 16. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:
MEgpróbálhatod, de nem hiszem, hogy belemenne, neki az nem üzlet úgy.
2010. jún. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
azért gondoltam erre,mert tavaly is nagy pangás volt mikor ott voltunk,1 nagy és 1 kicsi apartmant kértünk és a kicsi áráért is nagyott adott akkor.nem tudom mi éri meg neki jobban ha nincsen senki vagy ha van de neki vmivel olcsóbban adja?!
2010. jún. 16. 14:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Milyen válasz ez a felajánlott segítségre???

..."ha", meg ..."akkor"

vazze! fordítva ülsz a lovon!!

Nehogy még te tegyél szívességet, mert egy fagyikehely áráért akarsz egy komplett apartmant bérelni!!!

Pénzed nincsen, csak feltételeid.

Alkudozzál a benzinkúton, vagy a fizetős autópálya kapuknál majd.

(Mert van úgy, hogy nincsen pénze valakinek, de akkor húzza meg magát és ne még neki álljon feljebb!!!)

2010. jún. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem ülök semilyen lovon fordítva.én azért irtam ezt mert tavaly 25 euroért adta a Horvát az apartmant egy napra és most 20 euróért szeretnénk kivenni tőle,tehát te hiába akarsz nekem mondjuk segiteni egy 30 eurossal.nem akartalak megbántani,és nem hiszem hogy igy kellene beszélni velem.köszönöm a felajánlott segitséget,én nem feltételeket szabtam csak tényként közöltem hogy ennyiért tudunk kivenni apartmant.
2010. jún. 18. 14:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!