Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyibe kerülhet egy minimum...

Mennyibe kerülhet egy minimum 2 hetes utazás Görögországba valamiféle apartmanba? 2010.

Figyelt kérdés

kocsival mennyi és repülővel mennyi?

szal nemhotel. apartman...oda mennyi 1 éjszaka?


2010. jún. 11. 21:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy apartmanban Görögországban 2 főre autóbusszal 90 ezer forintért voltunk 2 hétre tavaly. A busszal 1 nap alatt lehet odaérni. Repülővel rengeteg pénzbe kerül.
2010. jún. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

amugy minumum EGY hetet akartam irni , nemtom mért 2-t irtam :P..

de akkor gondolom a fele lehet...


Köszi h válaszoltál:)

2010. jún. 12. 14:15
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez attól is függ, hogy főszezonban kívántok-e menni vagy sem.

Én oket tudom ajénlani, nézz szét:


[link]

2010. jún. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A 2 hetest valoszinuleg valami tudat alatt rejtozo kivansag iratta igy Veled.. :)

Ha autozas mellett dontesz, vedd figyelembe, hogy most durvan felment a benzin ara Gorogorszagban, 1,40-1,50/liter az atlag (Eszak-Gorogorszagban ennyi).

2010. jún. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Sartira szinte fillérekért.

Multkor néztem oda last minute utat, 4fős apartman, 7napra 9.000Ft/fő (persze egyéni utazás, és önellátás.)

Tavaly busszal mentünk, hát volt vagy 20óra az út, kocsival ez lényegesen kevesebb.

2010. jún. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hát úgy gondoltam h Paraliába mennénk.

És egyébként ez hogy van ?Ha mondjuk mégse ketten mennénk , hanem 4-en akkor ugyanannyi az apartman?

Szóval,úgy kell fizetni hogy ...Ft/FŐ vagy magát a házat/szobát béreljük ki és akárhányan mehetünk (mármint gondolom ahány férőhelyes)


nemtom érthető-e...Remélem vki csak megérti :P


Hoteleknél asszem ugy van hogy pl ha megy 4 fő akkor ugyanannyi ha 1 szobát vesznek ki 4en vagy kettőt mert ugy per Főre kell fizetni nem szobára... vagy nem ?Az apartman ezért olcsóbb...?

2010. jún. 12. 22:31
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha 4fős apartmanba mentek, akkor mind a 4 helyet ki kell fizetni, mivel magát az apartmant bérlitek.

Arányában olcsóbb 4en menni egy 4fős apartmanba, mint 2en egy 2fősbe...de ha nézelődsz a neten, akkor biztos, hogy találsz valami olcsót. :)

2010. jún. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Paralia jo hely, erdemes onnan elkirandulni a Meteorakhoz(hires, sziklakra epitett kolostoregyuttes) es az Olimposzra, vagy a labanal fekvo falvakba; Litochoro, Agios Pantaleimonas, nem fogod megbanni! :)

Jo nyaralast!

2010. jún. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igen voltam már ott nem egyszer =) . és tényleg nagyon jó hely, meteoráknál is jártam már , csak eddig családdal , mostmeg barátommal mennék :)
2010. jún. 13. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!