Kezdőoldal » Utazás » Európa » Eurolinessal utaztatok már?

Énvagyokén29 kérdése:

Eurolinessal utaztatok már?

Figyelt kérdés
Októberben szeretnék Eurolinessal utazni, viszont csak szeptemberig lehet jegyet foglalni. Utána nem indítanak járatokat, vagy csak még nem nyitották meg? Illetve aki már utazott velük, várom a tapasztalatokat.

2017. júl. 2. 22:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem sajnos nem jo tapasztalatom van veluk. Kulfoldrol szerettunk volna eljutni egy masik orszagba. Megvettuk a jegyet par nappal korabban, es aznap amikor jott a busz, a sofor kozolte hogy tele van. Hiaba lobogtattuk a jegyet hogy de mi kifizettuk, nem erdekelte. A kovetkezo jarat pedig csak masnap indult. Es meg az irodanal a rendorseg bevonasaval kellett kiharcolnunk, hogy a kovetkezo jaratra (mivel a jegy datumra szol) felengedjenek. Nagyon megalazo volt.

Az utasok pedig...hat en alig kaptam levegot, egyesek olyan apolatlanok voltak. A nyakam begorcsolt a kenyelmetlen ulestol. Szoval azon kivul hogy olcso, nem tudok mas pozitivumot mondani rola.

2017. júl. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én amikor londonbol magyarba utaztam nagymamàmmal akkor jó volt a helyzet.. működött a wécé (nem mindenhol működik) de 3 órànként volt megàllo az út 26 óràs volt. Elviselhető volt a környezet, csak az alvàst kell valahogyan megoldani hogy kényelmes pozíciót talàj.

Valamelyikeken van euriopis ( két pötty) konektor jó ha kéznél van a töltő, hàtha tölteni kell a telefont. (Az se mindegyikben van)


Én egy 5/10 adok neki de minding vàltozo

2017. aug. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!