Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyi idő busszal eljutni...

Mennyi idő busszal eljutni Olaszországba (Bibione)?

Figyelt kérdés
Ha valaki már volt ott,mesélhet hogy milyen.
2010. máj. 19. 21:00
 1/6 anonim válasza:
100%

Hű, azt hiszem olyan hajnal 4kor indultunk(kelet Mo-ról) és este 8ra értünk oda.

DE akkoriban még volt határellenőrzés.Meg kutyafüle... És megálltunk Triesztben városnézni.

Egyébként Bibiona szép hely:)

Mi elmentünk Velencébe is , az is nagy élmény :)

2010. máj. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Kb. 8-10 óra. A tenger jó, csak zavaróak az árusok a parton:D

Ha jót akarton enni, ajánlom a Hotel Milanot vagy a Ristorante Adriaticot:D

ha lány vagy az utóbbit, mert nagyon jófejek a pincérek.

Fél1-kor minden bezár, általában fél4 körül nyitnak újra(az éttermek, fagyizók végig nyitva vannak).

Ha esetleg helyben váltanátok pénzt, csak a Banca di Vicenzában lehet, ami elég rendes séta a város közepétől.

Ha valami még érdekel, írj;)

2010. máj. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

és nemtudjátok az éjszakai élet jó?vannak jó csajok?:D

egyépként fiu vagyok,és köszönöm az eddigi válaszokat:)

2010. máj. 19. 21:42
 4/6 A kérdező kommentje:
és költőpénzt kb. mennyit kéne vinnem?:/
2010. máj. 19. 21:59
 5/6 anonim ***** válasza:

Éjszakai élet inkább nyáron van, amíg nincs szünet, inkább hétvégénként:)

Költőpénz attól is függ, hogy ott kaptok-e enni, vagy nektek kell intézni:)

A csajokat meg nem figyeltem:D

2010. máj. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Feltételezem már nem aktuális a kérdezőnek, de talán ha más rátalál annak az lehet! :) Ezért leírom a tapasztalatom.


Bibione jelen körülmények között átlag 8 óra alatt megjárható ha a busz tart rövid pihenőket, illetve ebéd idő környékén egy kicsivel hosszabb szünetet. Ha folyamatosan megy, szerintem 6-7 óra alatt oda lehetne érni.

Egész jónak mondható az éjszakai élet, bár ez többnyire a szieszta idő miatt kiesett napszak bepótlásának köszönhető szerintem.

Bibione alapvetően kis település, ne várj tőle túl sokat. Inkább hangulatos kis városnak kell elképzelni, de ez persze nem azt jelenti, hogy nem lenne jó! A tengerpart meg végig homokos, gyönyörű.

Költő pénz meg nyilván annyit amennyit akarsz. Ha nem akarod mindenhol az árakat nézni, akkor napi 40-50 eurót szerintem érdemes vinni. Átlagosan egy dobozos üditő 2€, de van ahol ennél is drágább. Egy pizza átlagosan 10€ alap áron, és ne lepődjön meg senki, ha a számlán még lesz egy 6-10€-s tétel ami a szerviz díjat, vagyis felszolgálási díj (borravaló) jelenti. Ezek a plusz költségek az étlapon fel vannak tüntetve, jobb helyeken az étterem előtti táblákon is.

2012. júl. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!