Kezdőoldal » Utazás » Európa » Montenegró (Budva) vagy...

Montenegró (Budva) vagy Horvátország (KRK)?

Figyelt kérdés

Mindenki ezekről irogat.... nézegettem az utazási ajánlatokat és tényleg jók........

Melyik a jobb (apartmanba+utazási költség stb...)Hol mit lehet megnézni?


2010. máj. 18. 11:07
 1/7 anonim válasza:
100%
hát a Budva nagyon szép hely de az egyik környékbeli legdrágább is. Én már voltam azon a környéken és majdnem minden a duplájába kerül mondjuk mint Sutomoreban. De mindenhol főként homokos a tengerpart. sok szép látnivaló van .....
2010. máj. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ:)
2010. máj. 18. 16:43
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok jót hallottam Montegróról.A rokonaim 2-3 éve voltak ott és azt mondták,hogy a tenger nagyonjó és a táj is szép.
2010. máj. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Végül is hová fogtok menni?

Em szerintem Horvátország szebb, mint Montenegró, bár az árak kicsit húzósak, de nem annyira tudom, mert még csak 1 napot töltöttem el ott. Montenegróban viszont 4x10 napot :) Az is szép volt eléggé, de Horvátország jobban megfogott =)

2010. jún. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

én még csak horvátban voltam, és csoda helyek vannak ott

és a krka vízesés gyönyörű

2010. júl. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem montenegro nagyon szuper hely, de en horvatorszagot is szeretem:) Montenegro talan nem olyan draga
2010. júl. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Montenegró
2011. júl. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!