Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyi cseh koronát váltsak,...

Mennyi cseh koronát váltsak, ha már kifizettem az utazást, a szállást amiben reggeli is van, a Prága kártyát, a bérletet a tömegközlekedésre?

Figyelt kérdés
Nincs sok pénzem, 4 napig leszünk ketten és csak kajára kellene, meg egy kis szuvenyírra esetleg olyan belépőre amit nem tartalmaz a Prága kártya. Esteleg aki volt már tudna ajánlani olyan kajáldát ami nem drága és mégis vannak helyi finom ételek? Mekibe nem mennék ha nem muszáj.
2010. máj. 14. 14:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindenképpen keress kis eldugott éttermeket, ahol árulnak menüt (néhány helyen 80 koronáért már baromi jól be lehet lakni). Ezek abszolút nem drágák, és legtöbbször igyekeznek odafigyelni, hogy legyen a választékban valami helyi specialitás is. Lényeg hogy valami eldugott kis utcában érdemes ezeket keresni, nem a turistalátványosságok körül.

Amúgy az árak hasonlóak mint itt, talán egy picit drágábbak. Számold ki, hogy itthon mennyiből jönne ki, én ezt megdupláznám és annyit váltanék magammal. Az indok csak annyi, hogy bármi kiadás közbejöhet, az árak egy picit magasabbak, illetve étteremben is szeretnétek enni, apró ajándékot is vinnétek haza. Én egy hétre 1000 koronát vittem (egy főre) és még hoztam is belőle haza. (Biztonsági tartalék, vagy bankkártya viszont mindenképpen legyen nálatok)

2010. máj. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! én kérdezni szeretnék Tőled, mivel mi is most készülünk. Hol lesz a szállásotok és mi a neve?
2010. aug. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!