Kezdőoldal » Utazás » Európa » Zakinthosz: Tragaki vagy...

Zakinthosz: Tragaki vagy Tsilivi inkább családbarát (csendes, nyugodt, mentes a részeg turistáktól)?

Figyelt kérdés
2017. márc. 13. 11:59
 1/5 szaboz72 válasza:
Szia! Én Tsilivi partot láttam sajnos fürdeni nem tudtunk, mert rossz volt az idő. Kék zászlós part! Homokos, de az egész keleti és déli part Laganasig az!Ha bővebb infót akarsz akkor ezt keresd: zante.gportal.hu,vagy a hellasz.hu. Az első csak Zakinthosszal foglalkozik a másik egész Görögországgal. Az elsőnél keresd Erika06 beszámolóját! Az egész sziget csendes kivéve a déli partot, Laganas és környéke az a fő bulihely! Ha van még kérdés írj nyugodtan! Üdv Szaboz
2017. márc. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tsilivinél hangosabb helyen még nem nyaraltam.
2020. aug. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Laganas ezerszer hangosabb
2020. aug. 21. 23:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Komoly?jövőre oda készülök.
2020. aug. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Komoly. Angol kölykök bulinegyede. Idén nem nagyon találkozhattál velük, mert augusztusig nem repülhettek.
2020. aug. 23. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!