Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mivel a legolcsóbb kimenni...

Mivel a legolcsóbb kimenni Spanyolországba? Busszal, vonattal, vagy repülővel?

Figyelt kérdés
És ha valaki meg tudja mondani akkor linkelhetne egy oldalt, ahol pontosabban lehet tájékozódni :)
2010. máj. 2. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem busszal. Mi tavaly voltunk a párommal, minden lehetőséget végignéztem, a busz bizonyult a legolcsóbbnak. Itt viszont utazási irodával próbálkozz, akivel mi mentünk az kb 20 ezerért vitt ki. (ez csak a busz) De ez attól is függ, hogy Spanyolország melyik részére akarsz menni, az ilyen buszok főleg Barcelona körzetébe, a tengerpartra mennek. Ki lehet fogni olcsó repülőjegyeket is, ha ügyes vagy, én itt főleg Madridba láttam olcsón (26 ezer körül). Vonattal bonyolult és drága. Legalábbis ahogy én tavaly láttam.

Remélem tudtam segíteni!

2010. máj. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%

Repcsivel ha időben lefoglalod akkor 20 körül meg van.


[link]

2010. máj. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem repülővel a legjobb, nem sokkal drágább az út (sőt, ha kifogsz jó fapados járatot, akkor még olcsóbb is!) és 2 óra alatt ki lehet érni, mig busszal kb 24 óra.
2010. máj. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
46%
Stoppal.
2010. máj. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 omadjoe ***** válasza:
repulot javaslom én is. én autoval jártam, oda-vissza ut 700€ pályadíjakkal együtt. és egy ut oda 32-36 óra.
2010. máj. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!