Kezdőoldal » Utazás » Európa » Olaszországban Monza-ban...

Olaszországban Monza-ban szeretnék szeptemberben szállást kb. egy hétre. A lehető legolcsóbbat keresem.40 Euro/napot találtam, de felennyiért lenne jó. Hol találok olcsó szállást?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 21. 07:50
 1/2 anonim válasza:
100%

Sokkal olcsóbb lehetőség is van: javallom a www.coachsurfing.com -ot!


A lényeg: jóarcok, sok ezren, regisztrálnak egy oldalra, ahol közzéteszik, hogy van egy szabad kanapéjuk. Ha arra jársz, akkor alhatsz ott.


Van, aki ad kulcsot, van, aki csak egy embert lát szívesen, van, aki többet. Visszajelezhetsz, hogy milyen volt; általában értelmes és nyitott emberek, szóval megbízhatóak. De nyilván már az út előtt érdemes levelezni, tájékozódni!


Az egészben a legjobb: a regelés INGYENes, viszont: általában elvárják, hogy ha mész, akkor tölts velük időt... ez nem jóvicc? helybeli vezet körbe a városon, aki tudja, hogy merre olcsó kajálni, hogy hol van a helyi jellegzetesség, stb. Nekem eddig csak jó tapasztalataim voltak!

Régebben azt hiszem a világvándor honlapján is voltak jó ajánlatok, most nem tudom, hogy arrafelé mi a helyzet, érdemes csekkolni! ;)

Bocsi, ha hosszú lett,

Hajrá, jó utat!

2010. ápr. 29. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
82%
Hű, ez érdekesnek hangzik... Mik vannak... :-)
2010. aug. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!